Головна / Листи до редакції / На Сокальщині вже 5 пацієнтів із діагнозом коронавірус

На Сокальщині вже 5 пацієнтів із діагнозом коронавірус

Станом на минулу добу, 6 травня, у 18 мешканців Сокальського району діагностовано ГРВІ; ️випадків грипу не зафіксовано; по Сокальському району до сімейних лікарів в телефонному режимі звернулось 376 осіб; мобільною бригадою протестовано 20 мешканців методом експрес–тесту; 2 особи протестовано методом ПЛР– тесту; підтверджено 2 позитивні результати на COVID-19. З початку карантину: зафіксовано 29 підозр; 16 осіб очікують на результати ПЛР – тесту; 849 осіб протестовано методом експрес–тесту; Підтверджено 5 випадків COVID-19.

Як повідомив головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед, станом на 7 травня в Сокальському районі кількість хворих на коронавірусну інфекцію збільшилась. Вже у п’яти людей лабораторно підтверджено діагноз COVID-19.

Якщо на 5 травня це були жителі с.Тартаків, с.Княже та с.Теляжа, то вже 6 травня маємо результати ПЛР-аналізу жительки села с.Воронів і чоловіка з м.Белз. Хворий з м.Белз лікувався в Червонограді з запаленням легень. Ще одна хвора, з села Воронів, останні тижні проживала у Львові. Зараз вони на стаціонарному лікуванні, під пильним наглядом лікарів – розповів Радіо Сокаль Роман Швед.

Нагадаємо, що ще два попередні випадки – це хворі із Тартакова, Теляжа та Княже. Пацієнт із  Тартакова, лікувався від запалення легень. Кількаразовий експрес-тест на коронавірус показував негативний результат, а ПЛР-дослідження дало позитивний результат. Наразі чоловік знаходиться вдома на самоізоляції, від стаціонарного лікування відмовився. Гострий період захворювання у нього вже минув, почувається краще. Інша пацієнтка: 71-річна жінка з села Княже, лікувалася з приводу інфекційного запалення легень, потрапила в інфекційне відділення Червоноградської міської лікарні, звідти її госпіталізували до Львова. І вже зі Львова надійшло підтвердження ПЛР-тестом по коронавірусу. Нам також стало відомо, що лікарі, які лікували даних пацієнтів, зараз знаходяться на самоізоляції. У них відібрано аналіз на ПЛР-дослідження на коронавірус

Результати по ПЛР-ах лікарів мають надійти до вечора п’ятниці. Зараз сімейники знаходяться вдома, на самоізоляції.

На сьогодні у районі продовжують працювати мобільні бригади, які відбирають біологічний матеріал для ПЛР дослідження у всіх контактних з хворими осіб села Воронів та м.Белз,. Зауважимо, у районі працюють 4 мобільні бригади, які проводять експрес-тести для мешканців, які повернулись в Україну впродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус, людям із підозрою на гостру респіраторну вірусну інфекцію. Експрес-тести показують рівень антитіл (імуноглобулінів) у крові пацієнта. 3 мобільні бригади працють у Сокалі (керівник – сімейний лікар Людмила Морфюк та лікар інфекціоніст Ярослав Ворона), та у селі Тартаків (керівник – сімейний лікар Ростислав Фенчин). Одна бригада працює у місті Белз (керівник – сімейний лікар Наталія Соляк).

Мобільні бригади припинили роботу по збору тестів у всіх осіб. Зараз працюють за принципом виклику: якщо особа контактувала з хворим на коронавірус, звертається самостійно до бригади. Припинили – через малу кількість тестів

Зауважимо, станом на 5 травня у СЦРЛ у наявності було 160 тестів.

Сокаль FM

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!