Головна / Листи до редакції / На території Межиріччя інспектори ДСНС провели профілактичні бесіди та перевіряли стан пожежної безпеки

На території Межиріччя інспектори ДСНС провели профілактичні бесіди та перевіряли стан пожежної безпеки

12 серпня 2019 року інспекторським складом Сокальського районного сектору Головного Управління ДСНС України у Львівській області проведено позапланове пожежно-профілактичне відпрацювання Межирічанської сільської ради.

Метою такого заходу було запобігання виникненню пожеж та зменшення кількості травмованих і загиблих на них людей, а також заборона спалювання сухої рослинності та після жнивних залишків та дотримання правил поведінки на воді. До профілактичної акції залучались також представники органів місцевої влади, представник соціального захисту.

Профілактичні бесіди та перевірки стану пожежної безпеки проводились з членами малозабезпечених та багатодітних сімей, а також із самотніми людьми похилого віку. В місцях з масовим перебуванням людей розміщено плакати та листівки на протипожежну тематику: «Правила безпеки на воді», «Вмикай без перевантажень», «Дотримання правил пожежної безпеки у побуті», «Заборона спалювання сухої трави».

Провідний інспектор Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області лейтенант служби цивільного захисту

Віталій Матвійко

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!