Листи до редакції

У Львові по вулиці Б.Хмельницького тривають роботи: заплановано встановити додаткові дощоприймачі і нанести розмітку на відрізку

Триває капітальний ремонт великих вулиць Львова. Роботи продовжуються на вул. Богдана Хмельницького. Хоча для проїзду відкрито ділянку до вул. Механічної, однак роботи ще не завершені повністю. На цій ділянці ще необхідно встановити додаткові дощоприймачі, нанести розмітку та ін.

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий в ефірі радіо «Львівська хвиля».

«На вул. Б. Хмельницького роботи тривають, вони ще не завершені. На відрізку, який відкритий для проїзду транспорту, ще мають бути додаткові дощоприймачі, нанесена розмітка та ін.

Взагалі, зараз такий період, що лиють максимальну кількість бруду, а після виборів тихенько пробують вибачатися. Тому я на це дивлюся по-філософськи. Говорять всякі нісенітниці – що у Львові ремонтують дороги, які не треба ремонтувати. То вул. Шевченка, вул. С. Бандери, вул. Курмановича не треба було ремонтувати? Мені здається, що коли львів’яни таке чують, то самі все розуміють”, — відзначив мер Львова Андрій Садовий.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.