Листи до редакції

На Яворівщині прикордонники затримали трьох громадян Туреччини, які хотіли потрапити до ЄС

Заходи з протидії переміщенню нелегальних мігрантів через кордон тривають на держрубежі

Трьох нелегалів затримали військовослужбовці Державної прикордонної служби у взаємодії з мешканцями Львівщини біля українсько-польського кордону.

Жителі прикордоння повідомили прикордонникам відділу «Краківець» Львівського загону про появу в районі автобусної станції трьох невідомих осіб, які випитували про дорогу до державного кордону.

З метою перевірки інформації від прикордонного підрозділу вибув наряд. На околиці одного з населених пунктів Яворівського району, за кількасот метрів від кордону з Польщею, прикордонники затримали трьох громадян Туреччини віком 46, 37 та 19 років.  Як з’ясували прикордонники, іноземці, серед яких був батько з сином та їх товариш, прибули в Україну законним шляхом  – кораблем, та мали при собі документи, що посвідчують осіб. Однак потрапити до країн ЄС, а саме – до Німеччини, вирішили поза пунктами пропуску.

Наразі порушників доставлено до прикордонного підрозділу для перевірки та притягнення до відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справу щодо порушників передано до суду.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews