Головна / Листи до редакції / На засіданні комісії Сокальської районної ради розглядали питання щодо забезпечення житлом дітей-сиріт

На засіданні комісії Сокальської районної ради розглядали питання щодо забезпечення житлом дітей-сиріт

11 листопада в Сокальській районній раді пройшло засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі, яке проводив заступник голови Сокальської райради Василь Бойко.

Члени комісії – депутати районної ради, розглянули можливість придбання квартири на території району для постійного проживання трьом дівчатам, з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Опікун Руслана Алімпієва, повідомила, що служба у справах дітей Сокальської райдержадміністрації запропонувала їм кілька варіантів житла на вибір: 3 квартири та 2 будинки. В результаті, родина зупинилась на 4-кімнатній квартирі, яка знаходиться у Сокалі.

Через відсутність на засіданні керівництва служби у справах дітей, комісія вирішила ще раз зібратись у середу, 13 листопада, щоб більш детально обговорити умови придбання житла для дітей пільгової категорії вже із представником вищеназваної служби.

Також було вирішено здійснити виїзд для обстеження запропонованої квартири, з метою остаточного ухвалення рішення.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen − five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!