Листи до редакції

Новояворівчанин після служби в АТО розпочав власний бізнес та планує випустити свою лінію одягу

Наполегливість – результат успіху

Залишивши позаду військову службу, бійці АТО якомога швидше намагаються адаптуватись до буденного життя. Звичайно пройшовши антитерористичну операцію, вони  по-іншому сприймають навколишній світ: змінюються звички, характер, з’являються нові цінності та загостренне почуття справедливості. Найкращим та найефективнішим способом адаптації для них є робота.

Так було і з нашим учасником АТО п.Сергієм, котрий після звільнення з військової служби, звернувся за допомогою в пошуках роботи до Новояворівської міської філії ЛОЦЗ. Отримавши весь спектр послуг, які надає служба зайнятості, та відвідавши  семінар «Як розпочати свій бізнес», твердо вирішив реалізувати свої навички та бажання у започаткуванні власної справи.

Пройшовши навчання у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, п.Сергій написав бізнес-план своєї майбутньої діяльності «Організація магазину роздрібної торгівлі військового та туристичного спорядження «ПОБРАТИМ». Така ідея виникла ще під час перебування учасника АТО в зоні антитерористичної операції, коли він хотів відчути себе у комфортному та надійному спорядженні. Тому твердо вирішив після повернення додому відкрити магазин високоякісного військового та туристичного спорядження у місті Новояворівську.

Відкривши у жовтні 2019 року магазин «ПОБРАТИМ», підприємець реалізує товар сам, аби більш детально вивчити ринок збуту та потреби покупців. Згодом  учасник АТО планує створити інтернет-магазин та випустити свою лінію одягу з брендом «ПОБРАТИМ».

І вже зараз, коли мрія п.Сергія втілилась в життя, він переконаний, головне – не опускати руки, а твердо йти до своєї мети.

Христина ШАВЕЛЬ,

в.о. начальника відділу активної підтримки

безробітних Новояворівської міської філії ЛОЦЗ.

 

750792535
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.