Головна / Листи до редакції / Новояворівчанин після служби в АТО розпочав власний бізнес та планує випустити свою лінію одягу

Новояворівчанин після служби в АТО розпочав власний бізнес та планує випустити свою лінію одягу

Наполегливість – результат успіху

Залишивши позаду військову службу, бійці АТО якомога швидше намагаються адаптуватись до буденного життя. Звичайно пройшовши антитерористичну операцію, вони  по-іншому сприймають навколишній світ: змінюються звички, характер, з’являються нові цінності та загостренне почуття справедливості. Найкращим та найефективнішим способом адаптації для них є робота.

Так було і з нашим учасником АТО п.Сергієм, котрий після звільнення з військової служби, звернувся за допомогою в пошуках роботи до Новояворівської міської філії ЛОЦЗ. Отримавши весь спектр послуг, які надає служба зайнятості, та відвідавши  семінар «Як розпочати свій бізнес», твердо вирішив реалізувати свої навички та бажання у започаткуванні власної справи.

Пройшовши навчання у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, п.Сергій написав бізнес-план своєї майбутньої діяльності «Організація магазину роздрібної торгівлі військового та туристичного спорядження «ПОБРАТИМ». Така ідея виникла ще під час перебування учасника АТО в зоні антитерористичної операції, коли він хотів відчути себе у комфортному та надійному спорядженні. Тому твердо вирішив після повернення додому відкрити магазин високоякісного військового та туристичного спорядження у місті Новояворівську.

Відкривши у жовтні 2019 року магазин «ПОБРАТИМ», підприємець реалізує товар сам, аби більш детально вивчити ринок збуту та потреби покупців. Згодом  учасник АТО планує створити інтернет-магазин та випустити свою лінію одягу з брендом «ПОБРАТИМ».

І вже зараз, коли мрія п.Сергія втілилась в життя, він переконаний, головне – не опускати руки, а твердо йти до своєї мети.

Христина ШАВЕЛЬ,

в.о. начальника відділу активної підтримки

безробітних Новояворівської міської філії ЛОЦЗ.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen − eleven =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!