Листи до редакції

Упродовж 28-29 травня в онлайн-форматі відбудеться Канадсько-Український хірургічний симпозіум

Незабаром відбудеться масштабна медична подія – ІІ Канадсько-Український хірургічний симпозіум

Упродовж 28-29 травня в онлайн-форматі відбудеться масштабна навчальна подія – ІІ Канадсько-Український хірургічний симпозіум

Окрім лекцій та практичних порад від найкращих канадських хірургів, активні учасники симпозіуму зможуть пройти тривале стажування у Канаді для вдосконалення своїх навичок у мікрохірургії. Про це розповів Гнат Герич, завідувач першого хірургічного відділення лікарні швидкої медичної допомоги у Львові.

Зі слів Гната Герича, цей симпозіум є доволі унікальним для України, адже розрахований на те, щоб допомогти військовослужбовцям, які воюють на Сході нашої країни. Перший спільний досвід таких канадсько-українських надскладних операцій був ще наприкінці 2014 року, адже тоді доводилось оперувати українських воїнів зі складними травмами, які вони отримали на війні. Тоді команду лікарів, яка прооперувала майже 40 військових, очолив Олег Антонишин – канадський лікар українського походження, пластичний хірург, який зараз працює у клініці Саннібрук в Торонто. Саме цей доктор і очолить ІІ Канадсько-Український хірургічний симпозіум, де виступлять провідні хірурги Канади, що працюють у напрямку щелепно-лицевої хірургії та мікрохірургії з дотичними напрямами.

Участь у симпозіумі – безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Практикуючих хірургів та інтернів запрошують зголошуватися до 18.00 год 24 травня за посиланням: https://forms.gle/dADpX582DjDGEtPr7. Після реєстрації учасники отримають посилання на платформу проведення події.

Також медиків запрошують подавати до розгляду власні цікаві клінічні ситуації, сформувавши їх українською чи англійською мовою у Power Point із відповідними фотографіями, обстеженнями та описам, й надіслати на CUSmission@ukr.net.  Команда канадських хірургів опрацює запити й надасть експертну думку усім, а три найпоказовіші презентації представлять безпосередньо під час симпозіуму.

Робоча мова – англійська із синхронним перекладом для учасників. Час проведення – 15.00-19.00 год упродовж 28-29 травня в онлайн-форматі.

«Така подія – дуже важлива, адже йдеться про мікрохірургію під високим збільшенням, про складні мікрохірургічні техніки, які застосовують при різних ушкодженнях і травмах, зокрема і при кульових пораненнях. В Україні така хірургія поки не надто поширена, але саме вона дає змогу допомагати пацієнтам із надскладними травмами», – підсумував Гнат Герич, завідувач першого хірургічного відділення лікарні швидкої медичної допомоги у Львові.

До слова, подія відбудеться у межах Канадсько-Української освітньої хірургічної Місії у співпраці з Sunnybrook Health Science Centre та Канадсько-Українською Фундацією за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Медичних Сил Збройних Сил України. Перший такий симпозіум відбувся 2019 року.

За додатковою інформацією просять телефонувати: 0976762503.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.