Листи до редакції

«Ні – наркотикам!» – ювенальні поліцейські проводять заходи зі школярами Львівщини

Правоохоронці, спільно з громадськими активістами, підготували інформаційні листівки із  роз’ясненнями, як уберегти дітей від вживання наркотиків.

Інспектори ювенальної превенції поліції Львівщини проводять заходи у  навчальних закладах міста та області з метою  запобігти розповсюдженню наркотиків серед неповнолітніх.

Під час зустрічей зі школярами поліцейські розповідають, чим небезпечні наркотики, яку шкоду несуть здоров’ю та про відповідальність, передбачену законодавством за зберігання та розповсюдження наркотичних речовин. Усі розповіді поліцейські ілюструють  інформаційними листівками, які потім  залишають у навчальних закладах.

«Ні – наркотикам!» – ювенальні поліцейські проводять заходи зі школярами Львівщини

«Ні – наркотикам!» – ювенальні поліцейські проводять заходи зі школярами Львівщини

«Поліцейські  спільно з громадською організацією “Закон.Порядок.Достаток” розробили матеріали для дітей, які розповідають  про небезпечні наслідки вживання наркотиків та як запобігти їх розповсюдженню. Також, ми інформуємо батьків про те, як дізнатися, чи вживала дитина наркотики, і що робити, якщо це сталося», – розповіла Ольга Ковальчук, начальник відділу ювенальної превенції поліції Львівщини.

За словами капітана поліції, правоохоронці й надалі вживатимуть  профілактичних  заходів,  аби запобігти розповсюдженню наркотиків серед неповнолітніх.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.