Листи до редакції

«Низький вам уклін»: сотні працівників органів внутрішніх справ Львівщини працювали над ліквідацією наслідків аварії у Чорнобилі

Сьогодні, 14 грудня, в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Правоохоронці Львівщини були одними з перших, хто прибув у Чорнобиль для ліквідації наслідків аварії на атомній станції, яка на сьогодні вважається однією з найстрашніших техногенних катастроф в історії людства.

Зокрема, до ліквідації наслідків катастрофи долучилися працівники ДАІ Львівської області, які супроводжували спеціальний транспорт і патрулювали територію 30-кілометрової зони. Також у зоні техногенної катастрофи працював зведений загін пожежної охорони Львівщини у кількості 174 чоловік, які ліквідували чимало пожеж і виконали значний обсяг ліквідаційних робіт.

Протягом наступних місяців в Чорнобилі працювали чимало правоохоронців Львівщини, зокрема лікарі. Загалом 745 працівників органів внутрішніх справ Львівщини стали ліквідаторами наслідків катастрофи.

«Низький уклін вам за цей подвиг. Саме ви  ціною власного життя та здоров’я подарували майбутнє тисячам українцям. Таке не можна забути!», – подякував ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС очільник поліції Львівщини Василь Віконський.

Нагадаємо, що масштабна аварія на Чорнобильській атомній станції сталася 26 квітня 1986 року. Вона спричинила радіаційне забруднення  повітря, земної і води на тисячі кілометрів.

14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – саме цього дня було закінчено будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком станції.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.