Листи до редакції

Нова партія вакцини «Comirnaty» вже на Львівщині

Сьогодні на Львівщину доставили 35 100 доз вакцини «Comirnaty». Це інноваційна вакцина на платформі мРНК, розроблена німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer».

Метод дії вакцини полягає в тому, що імунна система вчиться розпізнавати білок, який не належить людині, і починає вробляти антитіла до нього.

Детальніше про дію, склад та використання “Комірнаті” (“Пфайзер”) – за посиланням.

Зазначимо, ця вакцина визнана у країнах Європи та Всесвітньою організацією охорони здоров’я, також саме нею рекомендують вакцинувати дітей віком від 12 років.

На Львівщині станом на сьогодні проведено загалом 1 602 885 щеплень, з них 769 307 – вакциною «Комірнаті» (Пфайзер).

«Менша кількість провакцинованого населення – це шанс до нової мутації вірусу. Недотримання обмежувальних заходів стає вагомим внеском у поширенні ковіду. Віруси тісно залежать від своїх господарів, які дозволяють їм залишатися і виробляти все більше і більше нових мутацій. Коронавірус дійсно сильний конкурент, необхідно довести, що люди сильніші. Боротьба з ковідом – це гра в шахи, яка має певну стратегію і від кожного нашого кроку залежить крок у відповідь!», – наголосив Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.