Листи до редакції

Новини про правила покупки новорічних і різдвяних подарунків

Складіть схему смаків та інтересів усіх, кого ви збираєтеся в цей Новий рік обдарувати. Можна навіть запропонувати їм заповнити жартівливу анкету з декількох питань, яку допоміг сформувати канал новин 24 :

Ваш улюблений колір?

Ваше хоббі?

Ваше ставлення до домашніх тварин?

Ваша мрія?

Улюблена страва?

Улюблений запах?

Країна, яку хотіли б відвідати?

Ваше життєве кредо? І ін.

Відповіді на ці (та інші питання) допоможуть вам намалювати в уяві образ майбутнього презенту, який вам допоможе вибрати канал новин 24. Актуальні новини від 24 каналу ви зможете прочитати на сайті http://24tv.ua/.

Наприклад, людина захоплюється східною культурою, його вабить середньовічне японська зброя, він без розуму від танців і повадок японських дівчат. Знаючи це, ви запросто можете подарувати йому самурайський меч, кімоно або щось в цьому роді. І, звичайно ж, будете ходити задоволені, що нарешті зможете здивувати і порадувати. А не тут-то було! Адже логічно ж, що якщо людина давно і глибоко захоплюється Сходом, в його колекції є всі зразки зброї, в тому числі й унікальні. А ваш подарунок … Так, безумовно, він оцінить увагу. А сам подарунок, швидше за все, передарує кому-небудь іншому! Знову розчарування?

Ні в якому разі! Просто вибираючи подарунок для людини захопленого, йдіть шляхом максимального опору! Зробіть надзвичайний презент! Зовсім-зовсім неймовірний і несподіваний! Наприклад, подаруйте йому вечір у товаристві гейші, або – квиток у японський театр тіней і зброї. Підходьте нестандартно до вирішення питання! Звичайно, повторюся, робити все це необхідно не в «гарячці», не в останній день перед святом! Щоб взяти дійсно оригінальне рішення – потрібен час!

Пройдіться не поспішаючи по магазинах. Постарайтеся знайти матеріальне втілення для ваших схем і начерків. У цей день не потрібно нічого купувати! Як кажуть мудрі: «З новою ідеєю потрібно переспати». І тільки тоді, коли мозаїка з схем, наміток, припущень і реального торгового пропозиції складеться в конкретну картинку – йдіть і купуйте подарунок!

Обов’язково подбайте про упаковку! Вона повинна відповідати не тільки новорічної тематики, а й внутрішнім наповненням коробки, тобто подарунку! Пам’ятайте, упаковка формує перше враження, як про подарунок, так і про дарувальника! А ще – вона створює необхідний для потрібного вам сприйняття подарунка настрій!

Не старайтесь купити в один день подарунки для всіх рідних і близьких! Крім того, що ви жахливо втомитеся від такого тривалого мельтешения перед очима яскравих воланів і упаковок, ви, напевно, щось пропустіть! Результат – знову немає межі засмучення!

І останнє правило: робіть все різдвяні покупки з любов’ю! Бо на чисто підсвідомому рівні обдарований вами людина відчуває, вибирали ви цей подарунок з усією щирістю душі, або просто для того, щоб поставити «галочку» в списку передноворічних виконаних справ!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.