Головна / Листи до редакції / Оголошується збір коштів для жителя Львівщини, який втратив зір під час революційних подій на Майдані

Оголошується збір коштів для жителя Львівщини, який втратив зір під час революційних подій на Майдані

Волонтери та активісти Львівського обласного управління товариства сліпих просять небайдужих людей допомогти вирішити соціально-побутові проблеми постраждалого Володимира Яворського – жителя Львівської області, який повністю втратив зір під час подій на Майдані та опинився у важкому матеріальному становищі.

Нагадаємо, до депутатів Львівської обласної ради – членів комісії з питань охорони здоров'я, матер инства та соціального захисту і комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм, звернулися жителі Львівщини з проханням посприяти у наданні допомоги активному учасникові революційних подій на Майдані в Києві Володимирові Яворському.

За словами відвідувачів, донедавна чоловік проживав у Дрогобицькому районі. Під час участі в революційних подіях на Майдані в Києві він повністю втратив зір. Це сталося 30 листопада 2013 року внаслідок отриманих від правоохоронців ударів по голові, а також через дію невідомого токсичного газу.

На сьогодні постраждалий закінчує курс лікування в офтальмологічному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні. Після виписки з лікарні він не має куди податись, оскільки особистого житла в нього немає (через особисті обставини після подій на Майдані чоловік втратив помешкання).

Окрім того, відзначили люди, відсутність в активіста Майдану місця реєстрації, унеможливлює процедуру оформлення інвалідності та можливість отримання ним соціальної допомоги.

Депутати вирішили скерувати звернення до голови Дрогобицької районної ради з проханням вишукати можливість надання Володимирові Яворському на території району тимчасового житла, а також оголосити серед депутатів, підприємців та громадськості про збір коштів для придбання постійного місця проживання постраждалому майданівцю.

Відтак, кошти для допомоги Володимирові Яворському можна перечислити на рахунок Благодійного фонду Генерала Чупринки (м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 47/2; Президент Фонду – Герой України Юрій Шухевич):

р/р 26001000001414;

призначення платежу – доброчинна допомога Яворському Володимиру Васильовичу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!