Листи до редакції

Про наші “сучасні” автошляхи..

Про стан доріг в нашому районі знає, мабуть, кожен. Цю проблему порушують посадовці чи не на кожній нараді, чимало пишеться і говориться в засобах масової інформації. А віз і нині там.

Дорога до Стенятина  одна з найпроблемніших в районі. Якщо ви хоч раз їхали у цьому напрямку, то, напевно, знаєте про що йдеться. Асфальтованою дорогу, яка веде від Скоморох до Стенятина, важко назвати, бо вона перетворилася в одну суцільну яму.

Водії маршруток, які щоденно курсують на Стенятин, бідкаються, бо страшно везти пасажирів, коли автобус на ямах кидає то вправо, то вліво. Власники автомобілів теж їдуть, як на каруселі: крутять кермом із однієї сторони в іншу, лиш би в яму колесом не попасти. Розминутися із зустрічним транспортом просто неможливо, перехожим в цей час хоч на паркан лізь, бо тротуар повністю з’їжджений. Водії на таких "європейських" дорогах щоденно ламають свої машини, а запчастини до них в наш час дуже дорогі. Власників автотранспорту в Стенятині багато, усі вчасно сплачують податки, то чому б за ці кошти хоч трішки не підлатати дороги, бо пройде рікдва і їх вже зовсім не буде?

Мені нещодавно довелось їхати в Ковель. І перше, що приємно вразило, це дороги. Рівненькі, ями акуратно полатані, усюди на трасі дорожня розмітка, знаки. То чому така різниця, ми живемо в одній державі? Може б повчитися у сусідівволинян?

Ольга РОМАНЮК,
студентка V курсу ЛНУ ім. Івана Франка.

Голос Сокальщини на GoogleNews