Листи до редакції

Олімпійська рада Львівщини візьме участь у Всеукраїнському еко-проєкті «Озеленення України»

Олімпійському активу Львівщини надано велику честь, разом з численними громадськими організаціями, взяти участь в озелененні Львівщини в рамках Всеукраїнського еко-проєкту «Озеленення України»

Захід відбудеться 17 жовтня 2020 року (субота) одночасно у всіх областях України. Планується висадити понад 1 мільйон дерев за одну добу (24 години) і тим самим встановити рекорд України за підтримки національного проєкту «Книга рекордів України». До того ж висадження 1 000 000 дерев в Україні – це і частина глобальної світової ініціативи з висадження 100 000 000 дерев у 100 країнах світу. За своїм масштабом це буде перший унікальний для України проект, який покаже колективну історію успіху, відкриє щось нове і виняткове, що може вийти на глобальний рівень у формуванні позитивного іміджу України у світі та консолідації українців.

На Львівщині ця акція відбуватиметься на кількох локаціях, підготованих Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, зокрема на територіях Бібрського, Бродівського, Жовківського, Славського, Страдчівського, Радехівського лісових господарств.

Для олімпійської громади Львівщини запропоновано локацію у Жовківському лісовому господарстві.

Збір учасників акції розпочнеться о 8 годині ранку на майданчику біля ТРЦ «Victoria Gardens», вул. Кульпарківська, 226-А, де за участю ЗМІ відбудеться перекличка усіх областей України, які братимуть участь в еко-проєкті «Озеленення України». Далі усі учасники акції вирушать на відповідні ділянки Львівщини зарезервованими автобусами.

Висадка дерев на кожній локації висвітлюватиметься представниками ЗМІ та у соціальних мережах під хештегом #МоєДерево #ОзелененняУкраїни. Прізвище кожного учасника акції буде внесено в «Книгу рекордів України». Акція з посадки дерев розпочнеться о 10 годині ранку. На кожній ділянці буде підготовано відповідний інвентар та посадковий матеріал. О 15 годині працівники лісового господарства запропонують усім учасникам гарячий обід в польових умовах. Після обіду – організоване повернення автобусом до Львова.

Посадимо дерева разом і збережемо легені планети!

Координатор акції для відділення НОК України
Оксана Вацеба – тел. 067-73-12-263

Загальна інформація
Природне середовище було, є і буде незамінним партнером людей у їхньому повсякденному житті. Ми черпаємо з природи всі багатства. Її краса й велич залишаються нашим головним скарбом.

В умовах хворої природи не може бути здорових людей. Це аксіома, зміст якої важливо усвідомити кожному з нас. Яке майбутнє чекає нові покоління людей, залежить виключно від нас нинішніх.

Нам не байдужий стан довкілля в Україні та за її межами. Тому Національний проєкт «Книга рекордів України» та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» започаткували всеукраїнський проєкт «Озеленення України».

Мета проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців.

Завдання проєкту:
• Висадити 1 000 000 дерев за 1 день по всій території України.
• Провести загальнодержавну інформаційну екокампанію по висадженні дерев;
• Сприяти протягом року у висадженні парків та алей;
• Консолідувати українське суспільство, об’єднавши бізнес, владу, громадськість і ЗМІ довкола природоохоронної, екологічної тематики та сформувати колективну історію успіху українців;
• Формувати екокультуру та шанобливе ставлення українців до природи.

Лісові локації у лісництвах Львівщини:

1. Бібрське ЛГ : Перемишлянське лісництво
Будемо висаджувати дуб, смереку, черешню і липу
2. Бродівське ЛГ : Лагодівське лісництво (2 локації)
Будемо висаджувати жолуді
3. Жовківське ЛГ: 1. Соснівське (2 локації) 2. Зіболківське (2 локації), 3. Бутинське, 4. Великомостівське, 5. Низівське, 6. Любельське
Будемо висаджувати сосну, дуб, модрину і ялину
4. Славське ЛГ: 1. Гловацьке (2 локації) 2. Рожанське (2 локації)
Будемо висаджувати ялицю, сосну, бук, дугласію
5. Страдчівський ЛГ
6. Радехівське ЛГ: 1. Бабичівське, 2. Лопатинське, 3. Нивицьке
Будемо висаджувати в основному сосни

Контакти:

Офіційна сторінка у ФБ “Озеленення України”

Офіційна сторінка у ФБ “Озеленення Львівщини” 

Офіційна сторінка у ФБ “Добро. Дій”

Відділення НОК У Львівській області

Голос Сокальщини на GoogleNews