Головна / Листи до редакції / Оригінальний одяг – як визначити і знайти?

Оригінальний одяг – як визначити і знайти?

Дуже актуальне питання в даний час. На ринку дуже багато “брендових” речей, які насправді…

Далеко не завжди брендові, скажімо так. Погодьтеся, лого Найк або Адідас, не робить річ якісно, якщо вона не оригінальна і не якісна. Причому не завжди вдається відразу визначити на перший погляд, а упаковка тут ролі не грає.

І так, як же відрізнити оригінальний рашгард від оригінального?

Насправді, хорошу копію відрізнити не просто, але все таки можна. Правда це можна зробити тільки бачачи і чіпаючи одяг. Пошиття, матеріал, лекала, шви, бірки ― в оригінального виробника завжди зроблені максимально якісно. Завжди уважно оглядайте товар, це по-перше.

Напевно самий надійний спосіб ― купувати у перевіреного і одного і того ж продавця. По-друге ― ціна ― ціна на оригінальну продукцію не може бути значно нижче ринкової по бренду.

Зверніть увагу, ми говоримо взагалі про виробників, а не всієї компресійної одязі т. к. вона є різна за сегментами і цінових діапазонах. При цьому, з практики, недорогі і маловідомі бренди з тієї ж Південної Кореї типу Take Five, можуть не поступатися нічим гігантів індустрії. А ціна нижча ― всього лише менш розкручений бренд, і трохи простіше виробництво, інша тканина, наприклад, відсутність сублімаційного малюнка, адже друк такої якості, суттєво збільшує вартість, але при цьому ніяк не впливає на інші якості одягу. А як вибрати для себе компресійну одяг і в чому різниця ― можна ознайомитися на сайті FB. На сторінках сайту ви знайдете великий вибір оригінальних футболок, які будуть зручними та виділять вас. Ще момент ― більше всього підробок на імениті бренди, наприклад Under Armour, Bad Boy, Venum і так далі. При цьому, наприклад, менш імениті виробники як Tesla або Take Five практично не підробляють.

Деякі продавці самі не завжди знають що у них за продукция, при цьому, ті хто знають, іноді не визнаються у неоригінальності, на жаль. В першу чергу ― дивіться на якість товару, бренд та ціну.

І є деякі моменти, які треба розуміти:

По-перше ― країна виробництва. Багато виробників, для здешевлення собівартості переносять свої виробництва в Китай, причому без втрати якості. А буває що у виробника є кілька заводів випуску продукції. З цього, якщо ви бачите на етикетці напис “Made in China”, це не завжди означає, що товар не оригінальний. Наприклад, знайти Venum вироблений в Бразилії ― практично нереально.

Але є й особливості, які треба просто знати ― оригінальний Under Armour проводиться тільки в двох країнах ― Сполучені Штати Америки і Мексика, з цього відрізнити оригінал простіше всього.

По-друге ― упаковка. Тут все набагато складніше ― її легко підробити, і зустрічаються OEM версії без упаковки для магазинів. Тут хороша аналогія з комп’ютерними комплектуючими ― частина йде для продажу в коробках, а товари для фірм збирачів йдуть без коробок і часто так само потрапляють у продаж. З цього, брендові товари можуть бути в простій упаковці, з розрахунку продажу в магазинах оффлайн, в цілях економії. Але якщо у товару є брендована упаковка ― дивіться на її якість ― коли випускається велика серія та налагоджено виробництво ― завжди є стандарт.

В третіх ― лекала. У знаменитих марок вже добре обміркована лінія одягу, одна і та ж тканина, перевірена часом. Одяг шиється так, що якщо правильно купили розмір, в 90% випадках він буде максимально зручний і комфортний.

Варто зауважити, що а нашому магазині Powerhouse продається тільки оригінальний одяг. Ніяких копій і реплік, суворо оригінал. Та продукція, що закуповуємо за кордоном, дуже вигідно відрізняється ціною, при цьому дуже хорошої якості!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!