Листи до редакції

Відбійні молотки Makita – нищівна міць

Серед всіляких «зубастих» моделей електроінструменту, призначених для довбання і розколювання, найбільшим ударним зусиллям відрізняються відбійні молотки Makita. Не менше 60 Дж Відбійні молотки Макіта – нові технологиипозволяют легко розбивати масиви самих міцних матеріалів, таких як бетонна стяжка, асфальтове покриття або твердий мерзлий грунт. Причому потужність електроприводу в даному випадку не має вирішального значення – набагато важливіше прогресивна конструкція ударного механізму, що дозволяє розвивати настільки вражаюче зусилля. Зрозуміло, режим роботи у нього тільки один – довбання за допомогою ефективних ударних насадок. У перфоратора цьому вузол більш функціональний, дозволяє крім довбання ще і свердлити, однак видавати таку велику енергію він не в змозі. А ось ударний механізм відбійного молотка спеціально розроблений для тривалого інтенсивного довбання і відрізняється солідним ресурсом. Для зручності роботи пускова клавіша фіксується в натиснутому положенні, а ударну частоту можна регулювати в діапазоні 450…1 450 хв-1. Патрон універсального типу з високим рівнем пилезахищенності розрахований на використання насадок різних типів – сколюючих лопаток, доліт, пік, трамбівок та інших з шестигранним хвостовиком розміром 28,6 мм. В ремонті потрідно не лише використовувати професійні інстурменти, але іякісні будівельні матеріали. В ремонті потрібно не лише використовувати професійні інструменти, але і якісні будівельні матеріали. Наприклад, компанія «Сота» спеціалізується на плінтусах. В такій компанії ви можете бути впевнені, що товар є якісним, адже вузька спеціалізація – запорука якості. На сайті компанії http://sota-kiev.com.ua/ ви можете обрати плінтуси різних форм. Та обрати клей або будінструменти для обробки. На сайті працює система он-лайн консультацій. Оплата здійснюється як при доставці товару, так і через банківський переказ. Спеціалісти компанії «Сота» порадить вам який плінтус варто купити для вашої кімнати, якщо ви самі не будете впевнені у виборі.

Відбійні молотки Makita – з турботою про користувача

Як відомо, рівень вібрації і шуму під час роботи з відбійними молотками досягає максимальних значень і викликає сильне стомлення майстрів.

Піклуючись про комфорт користувачів, компанія Макіта спеціально розробила для своїх відбійних молотків передову систему віброгасіння AVT, яка включає цілий ряд заходів – динамічні противаги, амортизацію керуючих рукояток та ін. За рахунок застосування унікальних технологій рівень вібрації, відчутною фахівцем при роботі, знизився більш ніж на сімдесят відсотків, що сприяє значному зниженню стомлюваності і полегшує Вашу працю. І про довговічності інструменту інженери Makita також подбали – система автоматичного змащування дозволила істотно збільшити його ресурс і знизити негативний вплив жорсткої інтенсивної експлуатації. Масло подається до всіх вузлів тертя зі спеціального резервуара, який потрібно заправляти приблизно 2 рази в рік.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.