Головна / Листи до редакції / Звідки така таємничість?

Звідки така таємничість?

Згідно з повідомленням, яке у часопис «Голос з-над Бугу» подав я (хоча зазвичай у ЗМІ такі оголошення подають керівники підприємства), річні загальні збори публічного акціонерного товариства «Сокальське заводоуправління будівельних матеріалів» мали відбутися 15 жовтня об 11 годині за адресою: Львівська обл., м. Сокаль, вул. Шевченка, 118 у кабінеті директора. Проте, згідно з чинним законодавством, збори акціонерів ПАТ «СЗУБМ» мали відбуватися щорічно у квітні. Я прийшов за вказаною адресою і побачив, як не реєстрували учасників зборів, які мали довіреність, завірену ПАТ «СЗУБМ», вимагаючи, щоб довіреність була завірена нотаріально. І мене не зареєстрували лише тому, що підтверджувальним документом моєї особи було посвідчення депутата Сокальської районної ради, а паспорта зі собою не мав. На загальних зборах акціонерів було… аж шість осіб і ще ті, хто викупили акції.

На збори прийшла представник районного часопису «Голос з-над Бугу», але їй не дозволили бути присутньою на цьому зібранні.

Збори пройшли за заздалегідь визначеним порядком денним. Оголосили, що участь у них брало 707335 голосів із 1070000 іменних акцій. Це лише другі збори за останні десять років. Попередні відбулися 21 жовтня 2012 року, де головним питанням було перейменування ВАТ «СЗУБМ» у ПАТ «СЗУБМ». Підприємство начебто працює, бо випустило продукції на суму мінус 553 тис. грн. А що буде далі із цегельним заводом у м. Сокалі і кар`єром у Бояничах, невідомо.

Ярослав ПІХОЦЬКИЙ,
депутат Сокальської районної ради, акціонер.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!