Головна / Листи до редакції / Періодична перевірка – два рази на рік

Періодична перевірка – два рази на рік

У газеті «Голос з-над Бугу» за 26 грудня 2013 року надруковано статтю «Чергова афера з виманюванням грошей?!», в якій, зокрема, йшла мова про те, що представники ПП «Західні контракти» у Скоморохах перевіряли чистку димових та вентиляційних каналів, дозвіл на встановлення автономного опалення…

Інформую читачів про таке.

3 метою запобігання нещасним випадкам під час використання газу у побуті, пов'язаним з отруєнням чадним газом, у відповідності до вимог п. 4.5.24 Правил: громадяни, будинки яким належать на правах особистої власності, зобов’язані повторно перевіряти і прочищати димові та вентиляційні канали за домовленістю з організацією, яка має підготовлений персонал, технічне оснащення, ліцензію та дозвіл Держгірпромнагляду.

Проведена перевірка та прочищення димових та вентиляційних каналів оформляється відповідним актом. Крім цього наголошуємо, що димові канали опалювальних, опалювально-варильних печей, ємнісних водонагрівачів, газових протічних і ємнісних водонагрівачів для гарячого водопостачання, які працюють цілий рік, підлягають періодичній перевірці і прочищенню два рази на рік (навесні і восени). Періодичне обстеження димоходів і вентиляційних каналів проводиться спеціалізованою організацією за участю власника будинку. Результати перевірки оформлюються актом, в якому зазначено їх стан. Один примірник акта надається власнику, а другий – у місцеве газове управління. Згідно з законом, відповідальність за перевірку і прочищення димових і вентиляційних каналів несе власник будинку.

Для забезпечення безпечної експлуатації газового обладнання і відводу продуктів згорання в димохід, необхідно своєчасно обстежувати і надавати акти обстеження димових та вентиляційних каналів в місцеве газове управління. У випадку невиконання зазначених вимог, газопостачання до житлових будинків, квартир, тимчасового житла буде припинено!!!

Ігор КЛИМЧАК,
директор ПП «Західні контракти».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!