Листи до редакції

Після протесту медиків лікарня у Соснівці відновить роботу

За інформацією від працівників Львівської обласної лікарні відновного лікування № 3 у Соснівці, активу Вільної профспілки медичних працівників України закладу, після перемовин з адміністрацією лікарні 4 лютого з чиновниками від медицини з Львівської ОДА – медзаклад має відновити роботу.

Про це повідомив Михайло Волинець вчора, 4 лютого.

З 5 лютого дня працівники виходять на роботу до лікарні, яка майже не функціонувала з квітня 2020 року. З понеділка медперсонал готовий здійснювати приймання громадян.

Медичний заклад, який надає послуги з лікування та реабілітації шахтарям, учасникам АТО залишається недофінансованим та має на роботу у 2021 році лише 3,6 млн грн при мінімальній потребі у 7,9 млн грн.

Нагадаємо :

Працівниці КНП ЛОР “Лікарня відновного лікування N3” у місті Соснівка пішли на відчайдушний крок. Близько третини персоналу взяло участь в протестному голодуванні. Вже більше року заклад перебуває у стані вимушеного простою, а значить люди отримують лише ⅔ від тарифної ставки. Для більшості це означає близько 2600 гривень на руки.

За словами голови незалежної профспілки Ольги Сенюти, більш ніж піврічні перемовини з львівськими чиновниками не дали відчутних результатів. Лікарні не дозволяють працювати за фахом і не надають іншої роботи. Повноцінну роботу протягом останніх 10 місяців отримує лише адміністрація лікарні.

До акції голодування долучилися самотні матері і навіть одна вагітна жінка.

Голос Сокальщини на GoogleNews