Листи до редакції

Пластовий осередок у Львові відкрив штаб для термінового збору провізії на потреби української армії

Львівський Пластовий осередок відкрив штаб для термінового збору провізії на потреби української армії. Він діє на вул. Шептицьких, 16

«Пласт — національна скаутська організація України, яка виховує українську молодь як свідомих і відповідальних громадян, провідників суспільства. В складні часи пластова спільнота гуртується і повторює слова присяги складену на колінах перед прапором України.

Ми зберігаємо спокій і готові докласти всіх зусиль задля підтримки українського суспільства. Багато з пластунів вже обрали свою роль у захисті та записались до лав територіальної оборони. Зараз ми мобілізуємо усіх дорослих членів Пласту від 18 років у волонтерстві та закликаємо громаду долучатись до допомоги — поки ми координуємо всі процеси, ви можете допомогти провізією української армії, або здати кров у пунктах прийому у Львові», — зазначають в організації.

Долучайтеся до збору провізії. Перелік усього необхідного є за покликанням: https://bit.ly/3BKyoGK

Збір провізії відбувається за адресою: м. Львів, вул. Шептицьких, 16

Контактний номер для зв’язку: 0931339443.

Окрім цього, пластуни закликають львів’ян ставати донорами крові у пунктах прийому за адресами вул. Миколайчука, 10 та на вул. Пекарській, 65. Запаси поповнюють постійно!

Для інформування про координацію збору, інформування про потреби з передової Пласт Львів запустив онлайн-радіо в YouTube.

Долучитися можна тут — https://www.youtube.com/watch?v=44rl4qyZfxk

Координаційний пункт Станиці Львів – тел. +38 (032) 238 88 266, e-mail [email protected]65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.