Листи до редакції

Платне перевезення громадян України через кордон відбувалося без відповідних документів

Про це сьогодні, 27 квітня, у межах брифінгу повідомив заступник керівника Нацполіції Львівщини Дмитро Міхалець.

«Що стосується події, яка сталася вчора на пункті пропуску «Краківець», було звернення громадянина, його зареєстровано та задокументовано. Ми перевірили автобус та документи. Він курсував без дозволу на перевезення. Матеріали відправили до патрульної поліції, аби вони скерували їх до керівника АТП. Після цього винних притягатимуть до відповідальності. Учора склали протокол на водія автобуса», – зазначив Дмитро Міхалець.

Львівська обласна державна адміністрація жодним чином не причетна до платних перевезень через державний кордон та не сприяла таким перевізникам. На цьому наголосив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

«Об’єктивно на сьогоднішній день, до організації платних перевезень Львівська облдержадміністрація відношення не має. Вже проведено попередню перевірку і сьогодні ми від імені ОДА звертаємось до правоохоронних органів для встановлення усіх осіб, які безпосередньо організовували платне перевезення», – додав заступник голови Львівської ОДА.

Натомість Тарас Грень повідомив, що за період карантинних заходів Львівська обласна державна адміністрація виділила близько 19 тонн паливно-мастильних матеріалів для організації роботи ДСНС, у тому числі надані матеріали скерували і на функціонування 2-х автобусів, які безпосередньо забезпечують перевезення.

«Щодо матеріалів, які були опубліковані в ЗМІ на початку квітня – з метою уникнення соціальної напруги, Львівська обласна державна адміністрація сприяла у курсуванні автобусів. Сподіваємося на відповідну правову кваліфікацію правоохоронних органів, які дадуть своє трактування і реакцію на ситуацію із платними перевезеннями», – наголосив Тарас Грень.

Нагадаємо, що Головним управлінням ДСНС України у Львівській області забезпечено та направлено автобуси для здійснення перевезення громадян України через контрольно-пропускний пункт «Краковець».

Платне перевезення громадян України через кордон відбувалося без відповідних документів

Платне перевезення громадян України через кордон відбувалося без відповідних документів

Платне перевезення громадян України через кордон відбувалося без відповідних документів585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.