Листи до редакції

Поліцейські Львівщини нагадують про адміністративну відповідальність за незаконний продаж та використання піротехнічних засобів

Зокрема, згідно з ухвалою Львівської міської ради №23 від 2015 року, використання та реалізація феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішаним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв на території Львова заборонені.

Правоохоронці нагадують: за продаж та використання піротехнічних засобів передбачена адміністративна відповідальність. Осіб, причетних до скоєння зазначених правопорушень, поліцейські притягуватимуть до відповідальності згідно ст.195-6 (Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів) Кодексу України про адміністративну відповідальність. Санкції статті передбачають накладення штрафу від тридцяти п’яти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.

Крім того, згідно  ст.182 (Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення, використання піротехнічних засобів може тягнути за собою попередження або накладення штрафу: на громадян –  від п’яти до тридцяти  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб та суб’єктів господарської діяльності – від п’ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також використання піротехнічних засобів може підпадати під дію ст.173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.   Санкція статті передбачає покарання – накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Протягом різдвяних та новорічних свят поліцейські Львівщини проводитимуть рейди з метою виявлення фактів незаконного продажу, а також незаконного поводження з піротехнічними виробами та складатимуть на порушників адміністративні протоколи.

Крім зазначеного, використовуючи піротехнічні засоби, ви можете заподіяти шкоду своєму здоров’ю, а також оточуючих.

Будьте відповідальними. Веселих те безпечних вам  свят!

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.