Листи до редакції

Поліцейські доставили донорську печінку з Івано-Франківська до Львова для 29-річного чоловіка. Відео

"Тепер це серце у ваших руках" — відео того, як патрульні привезли до Львова донорські органи

“Добрий вечір хлопці, тепер це серце у ваших руках” — з такими словами, із донорським серцем в контейнері, сів у службовий автомобіль львівських патрульних директор Інституту серця МОЗ України професор Борис Тодуров.

У другий службовий автомобіль, через 20 хвилин, львівські лікарі занесли донорську печінку.

Життєвонеобхідні органи та лікарів в максимально короткі терміни наші заступник начальника Володимир Струк й інспектор відділу безпеки дорожнього руху Андрій Стисько мали завезти з міста Івано-Франківська до Львова.

А все почалося з того, що в ніч на 12 жовтня ми отримали звернення від медиків з проханням допомогти. У місті Івано-Франківську з’явився донор органів — 54-річний місцевий чоловік. Він отримав травму голови несумісну з життям і його рідні дали згоду на забір органів.

В Івано-Франківську наші колеги супроводили нас за межі міста, а далі складна дорога до Львова. Тієї ночі падав сильний дощ, але це не завадило доставити донорські серце та печінку вчасно :

Усі операції провели в Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова. Серце пересадили 29-річному чоловікові з Вінниччини. Через ускладнення від коронавірусу його власний орган уже ледь виконував функцію.

Печінку отримала 43-річна матір двох дітей із Закарпаття.

Лікарі були вдячні патрульним за таку важливу допомогу

І ми дякуємо колегам за чуйність та професійність! Бажаємо здоров’я пацієнтам! І вдячні родині загиблого за таке сміливе рішення.

Голос Сокальщини на GoogleNews