Листи до редакції

Поліціянти з Сокаля відвідали учнів з метою профілактики негативних явищ у дитячому середовищі

З метою розширення і поглиблення знань про безпечний Інтернет, а також для профілактики негативних явищ у дитячому середовищі, працівники Сокальського відділення поліції відвідали учнів 6-8 класів Сокальської Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 – про це Голосу Сокальщини поінформували у Сокальському Відділенні Поліції .

Під час цієї “інформаційної хвилинки” з дітьми було обговорено неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості за допомогою інтернет-мереж. Проте, на сьогоднішній день це далеко не завжди безпечно. Молоде покоління – діти та підлітки, не завжди усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.

Під час уроку “Інтернет – користь чи прихована небезпека” старший інспектор поліці з ювенальної превенції Ірина Мроць розповіла школярам про небезпеки, які чатують в Інтернет-середовищі – це, зокрема, пропаганда наркотиків, насильства, расової та іншої дискримінації, спонукання до протиправних дій, дала поради, як поводитись, аби не потрапити у прикрі ситуації, а також наголосила, що все більш актуальними в онлайн-просторі стають сексуальні злочини щодо дітей. А тому не варто оприлюднювати інтимні селфі. 

Поліціянтка звертає особливу увагу на батьківський контроль. Дорослі завжди повинні цікавитись чим займаються їхні діти. Для того щоб дитина одержувала тільки потрібну і корисну інформацію, розроблені спеціальні комп’ютерні програми, які дозволяють вести облік відвідування веб-сторінок і обмежувати перебування дитини в інтернеті.

Отож, якщо Ви виявили факти протиправних дій, відносно своїх діток – обовязково звертайтесь за допомогою у поліцію!

* ЮВЕНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ
* STOP_SEX тема * РАНОК_УРОК

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.