Листи до редакції

Помер Юрій Тіхорський – один з найталовитіших львівських боксерів

25 липня на 72-му році життя помер видатний львівський боксер Юрій Тхоровський, якого автор книги “Історія львівського боксу” В’ячеслав Слончинський вважає найталановитішим львівським боксером в історії (разом із Андрієм Котельником).

Сумну новину повідомили у Відділенні НОК України у Львівській області.

Юрій Тхоровський – дворазовий чемпіон СРСР (1975, 1976), чемпіон Спартакіади народів СРСР (1975), чемпіон Європи серед залізничників (1972), майстер спорту СРСР міжнародного класу. Міжнародну кар’єру львівського боксера зламала радянська система, яка в середині 70-х років минулого століття зробила його «невиїзним». Через це він пропустив чемпіонати Європи 1975 року та Олімпійські ігри 1976 року, хоча був значно сильніший за свого прямого конкурента Валерія Лімасова з РРФСР. Вони зустрічалися тричі і щоразу сильнішим ставав львів’янин. Але через «політику» закордон випускали тільки Лімасова, де він став дворазовим чемпіоном Європи (1975, 1977), а 1976 року представляв Радянський Союз на Олімпійських іграх в Монреалі.

За стилем ведення бою Юрій Тхоровський був типовим «контровиком»: любив, щоб атакували його, а сам працював другим номером. Розповідають, що він володів дивовижною здатністю передбачати дії своїх суперників. Навіть проти тих, хто володів потужними ударами і сповідував силовий натиск, Тхоровський діяв сміливо і холоднокровно: тонко відчував небезпечні для себе ситуації, своєчасно парирував їх надійним захистом і точними контрударами набирав очки.

Світла і Вічна Память, Царство Небесне… Співчуваємо рідним і близьким покійного!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.