Головна / Листи до редакції / Допоможімо врятувати життя жінки, матері, українки – Олени Рішняк

Допоможімо врятувати життя жінки, матері, українки – Олени Рішняк

Нещастя Олену Рішняк, старшого квиткового касира вокзалу станції Львів (працювала у касах попереднього продажу квитків на вулиці Гнатюка у Львові) настигла несподівано і раптово. В Олени Едуардівни минулого року  у Клінічній лікарні Львівської залізниці було виявлено невеличку пухлину у молочній залозі. Олена Едвардівна одразу звернулася у Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний  центр, де їй, окрім пункцій, не призначили іншого лікування чи операції. Як зясувалося, так було втрачено дорогоцінний час, згодом лікарі констатували у жінки рак молочної залози. Пані Олена у розпачі почала шукати допомогу. Їй радили звернутися у Медичний центр святої Параскеви у Львові, у  клінічну лікарню “Феофанія” у Києві, і там  за допомогою більш  складнішої апаратури було підтвердили суворий діагноз. За цю діагностику  залізничниця заплатила чималі кошти. Щоправда, громадська організація “Лікарняна каса Львівської залізниці” компенсувала  їй витрати за ці обстеження. В онкологічному центрі Олена Рішняк пройшла курс хіміо-та променевої терапії, але покращення не настало,  і згодом, окрім раку правої молочної залози, діагностували у неї акселярнуа інтерпекторальну та медіастінальну лімфаденопатію, ураження  V-го сегменту печінки, гемангіому VII сегменту печінки.  

– Порятунок донька вирішила шукати сама, через Інтернет вийшла на клініку в Ізраїлі, домовилася про дату консультації, – розповідає мати пані Олени   Лариса Андріївна Придибайло. – На щастя, в Ізраїлі мешкає товаришка Олени, тому проживання і харчування протягом двох тижнів обійшлося донці безкоштовно. Висновок обстеження українських медиків в Ізраїлі не враховується, лікування там проводять тільки після свого обстеження, яке нам обійшлося у 10 тисяч доларів США. Лікарі після обстеження сказали, де ви були хоча би півроку тому, все було набагато простіше. Все ж не відмовили, а погодилися провести курс лікування, вартість якого сягає  80 тисяч доларів США. Повернулася Олена в Україну з важкими думками і відповідно це здоров’ю  ще більше зашкодило. Стан настільки погіршився, що карета швидкої допомоги нещодавно доставила її у хірургічне відділення Клінічної лікарні залізниці. Аби хоча б якось полегшити стан доньки, у відділенні їй роблять крапельниці, переливання крові, адже через уражену метастазами печінку у неї механічна жовтуха. До того ж дуже низький рівень гемоглобіну.

– Ми вдячні лікарю хірургічного відділення Ігорю Богдановичу Блистіву, який  робить усе можливе, аби вивести доньку з важкого стану, – із сльозами на очах продовжує розповідь Лариса Андріївна. –  Ігор Богданович говорить, більше Олені в лікарні не можуть допомогти, терміново необхідне подальше лікування. Лікарі підтримують  і так складний її стан, щоб вона була спроможна до транспортування  за кордон. Ми вдячні колегам Олени по роботі, які придбали для неї необхідну для неї кров, постійно її відвідують, підтримують чим можуть, та без допомоги чуйних людських сердець ми не зберемо  необхідну суму для лікування за кордоном. Усі свої заощадження вже витратили на обстеження,  благаю усіх небайдужих людей пройнятися нашим болем і по можливості допомогти у врятуванні моєї 41-річної доньки, на руках якої 10-річний син, якому так потрібна  мама.

Стан здоров’я Олени Рішняк настільки складний, що протягом усього часу перебування в ілкарні пані Лариса практично не відходить від доньки ні вдень, ні вночі, а тим часом синочком пані Олени опікуються сусіди. Серце Олени Едвардівни розривається від болю, що не може бути разом із своїм синочком, опікуватися ним і дарувати йому свою любов.

Нині відлік часу на порятунок життя Олени Рішняк іде не на тижні, а на дні. На даний момент медики допомагають жінці сильними знеболюючими препаратами, а жінка продовжує сподіватися на допомогу людей. Терміново зібрані кошти дали б можливість розпочати лікування за кордоном. 

Усім небайдужим  громадянам, хто готовий допомогти молодій жінці одужати, повідомляємо розрахункові рахунки, на який можна переказати кошти.

Код банку 300012

ПАТ Промінвестбанк

Код ЕДРПОУ 00039002

Рахунок 29243904299 призначення платежу: для зарахування на рахунок Рішняк О.Е.

№2625050040722304

 

ПАТ ВіЕС Банк

МФО 325213

ІПН 1772902541

Р/р 26209000041049

Придибайло Лариса Андріївна

Контактні телефони Лариси Андріївни:

093-67-10-293, 097-72-86-252

Не будьте байдужими до горя нашої землячки, львів’янки, залізничниці! 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!