Головна / Листи до редакції / Понад 25 спортсменів Львівщини стали донорами крові

Понад 25 спортсменів Львівщини стали донорами крові

14 червня Україна відзначала Міжнародний день донора. Напередодні свята ватерполісти львівського “Динамо” здали кров для дітей, які лікуються у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

Загалом з початку карантину понад 25 спортсменів Львівщини стали донорами. Про це повідомили ЛОДА.

“Бути донором, могти врятувати комусь життя – це почесно. А особливо зараз, коли в Україні значний дефіцит донорської крові. Як звично, наші атлети стають хорошим прикладом для усієї області”, – наголошує начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім’як.

Нагадаємо, 21-22 квітня гравці регбійного клубу «Сокіл» здали кров для лікування хворих дітей. 29 квітня, 1️1 спортсменів львівського футзального клубу “Енергія” теж здали кров для дітей, які лікуються у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

Згодом гравець львівського волейбольного клубу «Барком-Кажани» Олександр Терещук також став донором крові, однак у рідному Краматорську. А цієї п’ятниці здали кров ватерполісти львівського «Динамо».

Зазначимо, Міністерство молоді та спорту України започаткувало всеукраїнський благодійний марафон «Перемога у нас в крові». Аби долучитись до акції, слід здати кров та поділитись світлинами у соцмережах з хештегом #перемогаунасвкрові.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

16 + thirteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!