Листи до редакції

Понад 500 кілограм меду з початку повномасштабної війни передав українським захисникам пасічник з Купичволі Василь Мандрик

Мед передавав для Захисників з Деревні та Жовкви. Неодноразово привозив багато меду у Великомостівський гуманітарний штаб, звідки ці смаколики прямували для наших Захисників у різні напрямки передових позицій. Зігрівав наших воїнів чай з цим корисним медом, додавав сили, здоров’я та наснаги у бою.

Пан Василь переїхав у Купичволю з Червонограду у 2014 році. З того часу займається бджолярством, зараз його пасіка налічує 80 вуликів.

В селі пана Василя називають «Дядько мед», всі його знають та поважають, адже він завжди відгукується на прохання про допомогу.

Староста села Ірина Яремко розповідає, що пан Василь дуже допомагає з косінням трави, бо має потужну мотокосу, тому з охотою відгукується на прохання покосити траву на місцевому цвинтарі або ж дитячому майданчику.

Чоловік любить свою роботу, адже працює на природі. Тим більше, що цей рік був вдалим як для бджіл, так і для пасічників.

Те, що пан Василь ділиться своїм медом із нашими Захисниками, дуже символічно, оскільки бджоли нагадують наші збройні сили: погода чи негода, ранок чи вечір, сонце чи дощ — вони все працюють.

Мед для ЗСУ — це подяка воїнам за можливість жити та працювати на рідній землі.

Голос Сокальщини на GoogleNews