Головна / Листи до редакції / Голова Львівської обласної ради вручив дипломи лауреатам Обласної премії ім. Героя України Степана Бандери

Голова Львівської обласної ради вручив дипломи лауреатам Обласної премії ім. Героя України Степана Бандери

Сьогодні, 16 липня, очільник Львівської обласної ради Петро Колодій відзначив переможців Обласної премії ім. Героя України Степана Бандери. Дипломи отримали священик Ігор Цар, науковець Микола Посівнич та автор понад 20 перекладів Олег Фешовець.

Визначення переможців відбулося наприкінці минулого року за трьома номінаціями – «Громадська діяльність», «Політична діяльність» та «Науково-навчальна національна державотворча діяльність».

Вручаючи відзнаки лауреатам, Петро Колодій зазначив: «Всі ми добре пам’ятаємо, як не так давно адміністративні суди позбавили провідника Організації українських націоналістів Степану Бандеру та головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича присвоєного їм посмертно звання Героїв України.

Відтак на противагу цим судовим рішенням Львівська обласна рада заснувала тематичну премію імені Героя України Степана Бандери в галузі національного державотворення. Цю премію здобувають непересічні люди – майстри слова, люди сильні духом та стійкої позиції і переконань. Дякую, шановні лауреати, за Ваш внесок у розвиток сучасної української літератури, культури та науки. Сподіваємось, що перемога в конкурсі додасть Вам наснаги для здобуття нових вершин задля блага Української держави та української нації».

Своєю чергою депутат Львівської обласної ради, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний висловив сподівання, що і цього року Львівщина матиме не менш хороших лауреатів Обласної премії імені Героя України Степана Бандери.

Зі свого боку один з лауреатів отець Ігор Цар подякував за ці нагороди та відзначив: «З Божої ласки обласна рада звернула увагу на нашу працю та відзначила її. Адже ми всі спільно працюємо на благо України. Більше того, нині ми живемо в час, коли ідеї, які пропагували Степан Бандера, Роман Шухевич та Євген Коновалець, втілюють наші побратими. І нині бачимо, що Бог допомагає нашому народові, за що Йому дуже дякуємо!» 

Довідка.

Обласну премію імені Героя України Степана Бандери в номінації «Громадська діяльність» присуджено о. Ігореві Царю (Царю Ігореві Орестовичу, м. Львів) – священикові, який донедавна був капеланом Української Греко-Католицької Церкви в одній із в'язниць; авторові книг: «Останні будуть першими» (Львів, 2005), «Покликаним до свободи» (Львів, 2004), «За що ми любимо Бандеру» (Львів, 2009), «Жиймо так, щоб бути разом в небі!» (Львів, 2010), «Нова євангелізація в Україні» (Львів, 2012), «Молодь і жива парафія» (Львів, 2013).

Присудити Обласну премію імені Героя України Степана Бандери в номінації «Політична діяльність» Миколі Посівничу (м. Львів) – науковцеві, громадському діячу, авторові понад 130 наукових публікацій, 5 монографій, 6 брошур, упоряднику та редакторові 16 книг, календарів Літопису УПА на 2004 – 2014 роки та про Степана Бандеру на 2009 рік.

Присудити Обласну премію імені Героя України Степана Бандери  в номінації «Науково-навчальна національна державотворча діяльність» Фешовцю Олегові Васильовичу (м. Львів) – видавцеві, науковому редактору, авторові понад 20 перекладів, кандидату філософських наук, директорові видавництва «Астролябія», головному редактору Львівського мілітарного альманаху «Цитаделя».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!