Листи до редакції

Представників молодіжних центрів та просторів запрошують на навчання у Львові

8-10 грудня у Львові відбудеться триденний офлайн-тренінг для працівників та волонтерів молодіжних центрів, просторів, ініціативних груп за навчальною програмою «Ефективний менеджмент молодіжних центрів».

Метою навчальної програми є посилити спроможність команд молодіжних центрів в Україні, надавши їм знання та навички з основ менеджменту молодіжного центру, а також підтримати команди в розбудові соціальної згуртованості місцевих громад.

«Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів – один із важливих пріоритетів обласної програми «Молодь Львівщини». Цьогоріч 10 громад з області проходили навчання спільно з Українською академією лідерства та волонтерським рухом «Будуємо Україну Разом». Тепер спільно ми працюємо над сталим інституційним розвитком команд центрів та ініціативних груп, які запланували створення молодіжних просторів», – зазначила начальниця відділу молодіжної політики ЛОДА Софія Курман.

Програма тренінгу включає:

– дослідження потреб молоді громади та аналіз ключової проблематики;

– формування навичок для працівників центрів щодо планування, прогнозування та вимірювання результатів позитивного впливу центру на молодь громади;

– створення й оптимізація простору молодіжного центру з урахуванням запланованої програмної діяльності;

– ефективна робота команди молодіжного центру;

– зовнішні та внутрішні комунікації в колективі, брендинг та позиціювання центру.

«Процес створення молодіжного центру потребує значних зусиль та знань. Найважче налаштувати роботу центру таким чином, щоб він був ефективним і позитивно впливав на молодь у громаді. Наша навчальна програма сприятиме, щоб центри не просто існували, а стали місцем розвитку для молоді», – зазначила менеджерка Львівського обласного молодіжного центру Христина Мокрій.

Кількість місць обмежено, перевага надається представникам з Львівщини.

Реєстрація за посиланням.

Заявки приймаються до 28 листопада 2021 року, а результати відбору учасникам повідомлять 1 грудня 2021 року на електронну пошту, вказану при реєстрації.

Контактна особа: Христина Мокрій, тел. 0975550889

Голос Сокальщини на GoogleNews