Листи до редакції

На Яворівщині профорієнтаційні послуги можна отримати онлайн

В період карантину служба зайнятості  працює в онлайн-режимі та фахівці з профорієнтації Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ щодня надають профінформаційні та профконсультаційні послуги в дистанційному режимі.

Упродовж карантину у міській філії було надано близько 278 профінформаційних та 390 профконсультаційних онлайн-послуг.

Під час надання цих  послуг особлива увага безробітних зосереджується на проходженні навчання, тестуванні на веб-сайтах державної служби зайнятості «Освітній портал ДСЗ»,  «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри (http://profi.dcz.gov.ua/), «Консультаційній мережі «Моя професія» (https://myprofession.com.ua/).

Для  клієнтів служби зайнятості сьогодні є унікальна можливість безкоштовно пройти профдіагностичне тестування в он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у виборі(зміні професії), виборі майбутнього напрямку професійного навчання, саморозвитку, визначенні схильностей до підприємницької діяльності.

Також безробітні  можуть скористатися унікальною можливістю -пройти безкоштовне онлайн-навчання на Міжнародній освітній платформі «Courséra», яка пропонує користувачам усього світу доступ до онлайн-курсів від найкращих університетів. Відтак безробітні можуть обрати будь-який напрям поглиблення рівня знань, оскільки до їхньої уваги – понад 3800 навчальних програм, зокрема: наука про дані, бізнес, комп’ютерні науки, особистісний розвиток, інформаційні технології, вивчення мов, здоров’я, математика і логіка, соціальні, гуманітарні, природничі, технічні науки та мистецтво тощо.

Наша порада під час такого складного та невизначеного часу – не опускати руки, рухатись вперед, не втрачати мотивації, вірити в себе та свої можливості, і все хороше Вас чекає попереду!

Ольга Барандій,

провідний фахівець з питань зайнятості

відділу активної підтримки безробітних

Новояворівської міської філії ЛОЦЗ

Голос Сокальщини на GoogleNews