Листи до редакції

Пряме врегулювання по ОСАГО – зручна послуга від «PZU Україна»

Страхова компанія «PZU» завжди характеризувалася впровадженням нових продуктів, які тільки з'являються і ще не стали масовими на ринку подібних послуг. Пряме врегулювання по ОСАГО – ще один страховий поліс, який ПЗУ презентувала своїм клієнтам зовсім недавно. Ця послуга – дуже зручна для водіїв, адже завдяки ній клопоту у разі ДТП зменшується на порядок: всі формальності бере на себе ПЗУ.

Раніше можливість прямого врегулювання по ОСАГО тільки розглядалася на законодавчому рівні і у клієнтів не було можливості оформити таку послугу окремим полісом. Тому в компанії ПЗУ ви могли знайти її, як додаткову опцію в рамках страхового продукту «Розумна захист». Тепер же пряме врегулювання збитків по ОСАГО – повноцінний самостійний продукт, замовити який може практично кожен водій транспортного засобу.

У чому суть прямого врегулювання по ОСАГО?

Оформивши таку послугу, водій автомобіля, якщо він потерпіла сторона, тепер може отримувати відшкодування збитків саме в ПЗУ, а не в тій страховій компанії, де оформлений поліс у другої сторони – винуватця ДТП. Для цього не потрібно вчиняти ряд якихось складних і витратних за часу дій – достатньо буде здійснити наступне:

Негайно зателефонувати в свою страхову компанію і повідомити про подію;
Заповнити європротокол або викликати ДАІ (у разі потреби);
Оформити заяву про подію протягом трьох днів після нього в офісі страхової компанії.

Якщо ж винуватець ДТП – клієнт ПЗУ, то виплата буде здійснена постраждалій стороні. Алгоритм дій в такому випадку буде ідентичним.

Варто відзначити, що, як і раніше, якщо виплати власнику постраждалого автомобіля не перевищуватимуть 25 000 гривень, то в страхову компанію не обов'язково пред'являти довідку з ДАІ – буде достатньо мати лише складений європротокол.

Які плюси прямого врегулювання по ОСАГО?

Однозначно, що пряме врегулювання збитків по ОСАГО страхового випадку найімовірніше внесе зміни на ринок Автоцивілки в цілому, причому, вельми великі і суттєві, помінявши ставлення клієнта до вибору компанії для оформлення поліса обов'язкового страхування. Тепер в інтересах водія буде вибрати для себе авторитетну і надійну компанію, щоб у разі виникнення дорожньої пригоди гарантовано отримати свою грошову компенсацію.

Даний поліс істотно спростить і прискорить як страхові виплати, так і суперечки сторін-учасниць ДТП.
Клієнту не потрібно буде займатися паперовою тяганиною і розбиратися в тонкощах іншої страхової, адже тепер він буде звертатися безпосередньо в свою компанію.
Пряме врегулювання збитків – це збереження часу, а головне – нервів водіїв автомобілів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.