Листи до редакції

Станом на 31 березня в Сокальському районі були чотири підозри на коронавірус, які лабораторно не підтверджені

Районні депутати заслухали головного лікаря щодо епідситуації на теренах Сокальщини

В  ході 49 сесії Сокальської районної ради депутати заслухали головного лікаря Сокальської центральної районної лікарні Романа Шведа щодо епідеміологічної ситуації на теренах Сокальщини.

Доповідач повідомив, що станом на 31 березня в Сокальському району були 4 підозри на коронавірус, які лабораторно не підтверджені. Сокальська районна медустанова, є резервною базою для лікування пацієнтів з Сокальського і Радехівського районів, міста Червоноград та Великомоствіської ОТГ. Для прийому хворих на коронавірус підготовлені хірургічне, травматологічне, а також  реанімаційне відділення. На балансі лікарні є 4 апарати штучної вентиляції легень, ще 2 вони повинні отримати до кінця квітня. Окрім того, один апарат ШВЛ лікарні передала шахта «Надія». Він буде використовуватись для перевезення важкохворих Районні депутати заслухали головного лікаря щодо епідситуації на теренах Сокальщинигромадян. Наразі районна медустанова забезпечена всіма необхідними засобами захисту, очікується ще додаткові  надходження.

На особливий контроль беруться громадяни, які повернулись з-за кордону і які повинні перебувати на самоізоляції. В районі створюються мобільні бригади. Вони патрулюватимуть територію району та перевірятимуть дотримання карантинних заходів,

Так як Сокальська ЦРЛ буде лікувати хворих не лише з Сокальщини, депутати поцікавились, чи допомагають медичній установі інші території. За словами Романа Шведа 520 тис. грн. вони отримали з районного бюджету Радехівського району, з міського бюджету Червонограда повинно надійти 300 тис.грн.. Також обіцяли 100 тис.грн виділити з скарбниці Великомостівської ОТГ.

Голова районної ради Микола Пасько наголосив, що всі органи місцевого самоврядування Львівщини отримали лист від Львівської обласної ради з проханням допомогти лікарням, які визначені за територіальним принципом резервними госпітальними базами, передбачивши для них додатковий фінансовий ресурс з місцевих бюджетів.

317209382
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.