Листи до редакції

У Львові відбулась виставка-експозиція, присвячена проблемі домашнього насильства

Виставка, на якій були представлені 16 предметів, використані в реальних подіях, пов’язаних з домашнім насильством, відбулась сьогодні, 9 грудня, на проспекті Свободи – на площі перед Львівським Національним Академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Експозиція відбулась у рамках загальноукраїнської акції «16 днів проти насильства», а її організатором є Головне управління Національної поліції у Львівській області, учасниками – представники Львівської обласної державної адміністрації, громадської організації «Центр Жіночі перспективи», співробітники Управління патрульної поліції, мобільних груп реагування на факти домашнього насильства та представники інших організацій, які працюють у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

«Річ у тім…», - у Львові відбулась виставка-експозиція, присвячена проблемі домашнього насильства

«Цю акцію ми організували для того, щоб привернути увагу суспільства до проблеми домашнього насильства, а представлені експонати – це 16 предметів, які були використані під час реальних подій, тобто стали причинами вчинення насильства. Окрім того,  ми провели конкурс малюнку «Домашнє насильство очима дітей», і кращі роботи були представлені на виставці », – розповів начальник Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Василь Семенюк.

Глядачі мали можливість ознайомитись з експонатами, оцінити дитячу творчість та поспілкуватись з правоохоронцями, поставити їм запитання щодо причин вчинення насильства, його проявів, способів вберегтись та покарання, які загрожують кривдникам.

«Річ у тім…», - у Львові відбулась виставка-експозиція, присвячена проблемі домашнього насильства

Усі бажаючі отримали буклети, у яких стисло та у доступній формі викладені основні тези, роз’яснення, контакти служб допомоги жертвам домашнього насильства та важливі фактори, які зможуть зупинити кривдника.

«Річ у тім…», - у Львові відбулась виставка-експозиція, присвячена проблемі домашнього насильства

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.