Листи до редакції

У Львові роботи по вулиці Бандери перевели на двозмінний режим

Як повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, на вул. Бандери підрядна організація з четверга розпочала роботи у три зміни.

Однак, враховуючи побажання мешканців та скарги, сьогодні вночі роботи призупинені та переведені на двозмінний графік.

«Для забезпечення мінімальної тривалості ремонтних робіт, з четверга підрядник перейшов на цілодобовий режим роботи. До того необхідно було провести всі підготовчі роботи. На жаль, сьогодні вночі близько 2:30 год поліція зупинила роботу підрядника за викликом мешканців. Ми змушені будемо переглянути графік робіт, звісно, що це вплине на загальні терміни виконання робіт», — уточнив Андрій Білий.

Нагадаємо, на вул. Бандери триває реконструкція вулиці від вул. Чупринки. Зараз виконують роботи із прокладання колектора.

Після 2 років обговорень і коригувань проєкту ремонт вулиці стартував. Поки — на відтинку між вул. Чупринки та Антоновича, а вже 2021-го ремонтуватимуть далі.

Нагадаємо, що мер міста Львова Андрій Садовий повідомляв про те, що по вулиці Степана Бандери максимально залишать бруківку, велодоріжка буде асфальтована

За проєктом передбачено забезпечити дві смуги для руху транспорту, а також повноцінна велосипедна інфраструктура, якою охоче будуть користуватися не тільки студенти, які навчаються на цій вулиці, але й інші любителі індивідуального транспорту Також буде безшумна колія для трамваїв та широкі і зручні тротуари, а також — майже 100 паркомісць між деревами — так звані «віденські зупинки», яких досі у Львові не облаштовували.

Бруківка залишиться. Нею замостять 80% дороги. Лише невеликі смуги для коліс авто будуть із римського каменю, аби було менше шуму, а велодоріжки — з асфальту, для зручності.

Повністю ремонт вулиці планували завершити у червні 2021-го.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.