Листи до редакції

На Городоччині дітям-сиротам придбали власне житло

Родинній групі: дитині з числа дітей, позбавлених батьківського піклування та особі з їх числа, придбали власне житло

30 грудня родинній групі: дитині з числа дітей, позбавлених батьківського піклування та особі з їх числа,  жителям с.Бучали Городоцького району Львівської області, вручили ключі та право власності від трьохкімнатної квартири у м. Городок Городоцького району.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис.

Із одержанням квартири дітей привітали голова Городоцької райдержадміністрації Іван Саган, заступник голови районної ради Богдан Слонівський, сільський голова села Бучали Ольга Кузьбит, начальник служби у справах дітей Городоцької райдержадміністрації Віра Містюкова та начальник управління соціального захисту населення Світлана Кошель.

Квартира придбана у межах реалізації Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2018-2020 роки за кошти, виділені з обласного та місцевого бюджетів. Вартість квартири  становить 792 000 гривень, з яких: 432,0 тис грн з обласного бюджету, 360,0 тис. грн. з місцевого бюджету, в тому числі 150,0 тис грн, виділених Бучалівською сільською радою та 210,0 тис. грн – Городоцькою районною радою.

Загальна площа квартири становить 64,8 кв.м., житлова – 40 кв.м. Квартира розташована на 1-у поверсі 3-поверхового житлового будинку, складається з   3-х ізольованих житлових кімнат, кухні, коридору, ванної кімнати, туалету, комірки та лоджії.

750792535
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.