Листи до редакції

Роман Демчина: Я продаю ПП “Рома”. Ситуація в державі натякає, що чесному бізнесу буде важко

Директор, засновник та власник ПП “Рома” Роман Демчина вирішив продати бізнес, якому віддав 25 років свого життя.

Ось що він повідомив на своїй сторінці у фейсбук :

Дуже довгий пост, але тут йдеться про одне з найважчих рішень в моєму житті.

Я продаю ПП «Рома».

Для людей, які цікавляться дорожнім будівництвом не є таємницею, що в цю галузь повернулись старі-добрі схеми, до яких я не хочу мати абсолютно ніякого відношення. Звичайно, можна боротись. Можна скаржитись в Антимонопольний комітет, писати листи до керівництва держави, судитись. Я приклав максимум зусиль. Але запалу та бажання до того щоразу стає все менше та менше.

Взагалі дуже важко щось доводити людям, які не розуміють необхідність прозорої, ринкової конкуренції. Набридло пояснювати чиновникам, що очікувати відкат – це не єдине, для чого вони є на своїх посадах. Надзвичайно набридло за кожну нашу роботу пояснювати нащадкам ОБХССників, що ми не крадемо, а закладеної в кошторис маржі достатньо для розвитку і комфортного життя. Таке враження, що в наших державних мужів є якесь змагання «хто зробить всім гірше». А інвестиційна няня для вітчизняних підприємців не передбачена. Чи, можливо, вона є, але для вибраних? Чесно, я вже не маю, ні бажання, ні здоров’я працювати в настільки важкій сфері, а тому я прийняв рішення продати ПП «Рома».

Якщо комусь цікаво купити за ринкову вартість робочий бізнес – пишіть, дзвоніть, заходьте особисто.

Підприємство на балансі має сучасний офіс, близько 100 одиниць робочої, доглянутої будівельної техніки, в тому числі суперсучасний ресайкл, автопарк нових самоскидів європейського виробництва, сучасну європейську фрезу, асфальтовкладачі, котки, трактори, УЯР та багато іншого. Також є фактично новий асфальтобетонний завод, піщаний кар’єр, працює виробництво залізобетонних виробів. Налагоджена логістика, робота офісних відділів та є позитивна кредитна історія. На підприємстві працює понад 200 офіційно влаштованих працівників, немає необслужених боргів та актуальних судових спорів. Є документально підтверджений досвід виконання майже всіх видів дорожніх та супутніх до них робіт. Бізнес робочий та прибутковий.

Це справа всього мого життя, в яку я вклав практично весь свій час, здоров’я, сили та енергію. Я працював над ПП «Рома» більше 25 років в режимі, коли навіть неділя є робочою, а сім’я весь час на другому плані. Для допуску на перші значні публічні закупівлі я закладав банку власний будинок, а коли були фінансові труднощі – то просив навіть накопичення дітей, щоб дати зарплату працівникам у тяжкі часи. Тепер, я думаю, що заслужив на відпочинок. Особливо, коли ситуація в державі натякає, що чесному бізнесу буде важко.

Тому, якщо є бажаючі купити прибуткове, робоче підприємство – запрошую до нас в гості. Особисто проведу екскурсію та покажу що й до чого. Адреса: м. Жовква, вул. Дорошека, 9.

Кому не важко – зробіть репост. Я розумію, що такі речі не продаються в фейсбуці, але силу репосту ще ніхто не скасував.

Роман згодом зробив уточнення щодо продажі ПП «Рома» – підприємство продається цілим майновим комплексом та за ринкову ціну

По-перше, підприємство продається цілим майновим комплексом та за ринкову ціну. Воно робоче та прибуткове, але таким воно може бути тільки в комплексі. Просити продати окремо якісь елементи – це те саме, що просити в людини, яка продає автомобіль, віддати окремо трансмісію чи двигун. Я не розпродаю підприємство, бо мені терміново треба гроші, а лише хочу з чистим спокоєм піти на заслужений відпочинок. Тому, будь ласка, не турбуйте з проханням продати окремо трактор, фрезу чи, наприклад, завод.

По-друге, ПП «Рома» я готовий передати тільки нормальному власнику. Якщо до мене надумає дзвонити будь-хто з причетних до цьогорічного розпилу в дорожній сфері, то можуть навіть не надіятись, що я їм щось продам. Я вже краще на металобрухт здам все, що там є, ніж віддам людям, які не вміють чесно працювати. Хоча тішить, що з пропозицією купівлі телефонували лише нормальні та поважні люди.

Взагалі з радістю продав би підприємство якійсь іноземній компанії. В ідеалі з Європейського Союзу. Хотів би глянути, що може моє підприємство з європейськими фінансами та нормальною підтримкою від держави. Хоча б від держави, резидентом якої буде майбутній інвестор. І з не меншим задоволенням би подивився, як наші монополісти пробували б «потягатись» з рівними собі по розмірах та капіталу.

Також, хочу всім подякувати за підтримку. Я давно не мав такого морального піднесення, як після ваших теплих слів. Я не міг навіть уявити, що стільком людям не байдуже. Це мотивує та не дає опускати руки. Я ще раз переконався, що в моєму оточенні переважають доброзичливі люди. І я приємно здивований підбадьоренням від незнайомих. Я це дуже ціную. Справді.

Після вашої уваги нарешті з’явився душевний спокій, а це багатого варте.

Дуже дякую усім. В такі моменти справді відчувається, що не даром пропрацював стільки років.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.