Головна / Листи до редакції / Розпочалася дитяча оздоровча кампанія 2020 року для дітей Львівщини

Розпочалася дитяча оздоровча кампанія 2020 року для дітей Львівщини

20 лютого розпочалася І зміна в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса), до якого скеровано 52 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки з Львівщини.

Перша зміна в «Молодій гвардії» – «Ми – різні, ми – рівні». Головним завданням зміни є сформувати у дітей основи знань про права і свободи людини в суспільстві. Програма зміни спрямована на розвиток у вихованців правової культури, усвідомлення змісту та суті прав людини, їх моральної зумовленості, взаємозв’язку з етичними, політичними та культурними нормами суспільства. Протягом зміни планується робота кінолекторію «Декларація про права людини: історія і сучасність», зустрічі з працівниками правоохоронних та правозахисних органів, ток-шоу «Біла ворона», освітньо-виховний захід «Правосвідомість і духовність – основи людяності», тиждень цікавих уроків у школі «Ми пізнаємо світ», фотокрос «У світі рівних можливостей». Під час зміни діти візьмуть участь у дебатному турнірі, QR-квесті «Я і мої права».

Також, 24 лютого розпочнеться І зміна у Міжнародному дитячому центрі «Артек» (м. Київ), до якого буде скеровано 59 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки з Львівщини.

До дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія» направляються діти віком від 7 до 18 років, за рахунок коштів державного бюджету, путівки до яких закуповується Міністерством соціальної політики України. Оздоровлення в дитячих центрах триває цілорічно, термін перебування дитини в закладі становить 21 день.

Направлення до дитячих центрів здійснюється відповідно до Порядку направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 27 червня 2018 року №938, зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 19 липня 2018 року за № 841/32293

Детальна інформація за посиланням: https://loda.gov.ua/soc_ozdorovlennya_ditey

Для отриманням путівок необхідно звертатися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міст обласного значення за місцем проживання. Довідка за тел. 032 255-47-96

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!