Листи до редакції

Поліцейські Львівщини закликають водіїв дотримуватися Правил дорожнього руху

Співробітники поліції Львівщини вживають усіх заходів для зниження рівня аварійності на дорогах області. На аварійно-небезпечних ділянках автошляхів збільшено кількість екіпажів груп реагування патрульної поліції, співробітники яких проводять профілактичну та роз’яснювальну роботу серед водіїв та пішоходів, а також виявляють порушників.

Будьте пильними та відповідальними – поліцейські Львівщини закликають водіїв дотримуватися Правил дорожнього руху

Так, під час комплексу оперативно-профілактичних заходів поліцейські виявили 6136 порушень Правил дорожнього руху – це, зокрема, порушення правил обгону, швидкісного режиму, правил проїзду пішохідних переходів тощо. Крім того, було виявлено 426 водіїв, які керували транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Поліція Львівщини продовжує вживати заходів для запобігання загибелі і травмування людей на автошляхах області. Крім того, інспектори сектору реагування патрульної поліції територіальних підрозділів посилено патрулюють вулиці міст та сіл поблизу навчальних закладів для запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Будьте пильними та відповідальними – поліцейські Львівщини закликають водіїв дотримуватися Правил дорожнього руху

Правоохоронці  закликають водіїв та інших учасників дорожнього руху: будьте пильними та відповідальними, дотримуйтеся Правил дорожнього руху. Бережіть своє життя!

Безпечної вам дороги!

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews