Листи до редакції

Молодь з Львівщини пройшла дводенне навчання з волонтерства

Як розповіли у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА днями завершилось навчання для небайдужої молоді, яка має намір розпочати волонтерську діяльність.

Дводенне навчання провели в межах проєкту «Серцем покликані до милосердя».

Під час заходу учасникам розповіли, що таке волонтерська діяльність та окреслили складові роботи із потребуючими. Зокрема, присутні обговорили, як допомагати особам з інвалідністю, безхатченкам, узалежненим, жертвам торгівлі людьми та людям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Серед тренерів навчання – досвідчений психолог, доктор психологічних наук, Олександра Козанкевич. Вона розповіла, що дуже важливо сприймати осіб з потребами не як нав’язливий суспільний стереотип, а як ситуацію, що потребує негайного вирішення. Цього і навчає молодь.

«Зачасту ми ставимось дещо легковажно до людей, яким необхідна допомога. Дуже важливо намагатись подивитись на ситуацію із кардинально іншої сторони та зрозуміти чому і як ця особа потрапила у «полон» таких обставин, зрозуміти «корінь» існуючої проблеми. Саме наше бачення формує у нас фундамент розуміння проблем інших, на якому вибудовується те чи інше суспільство», – зазначила Олександра Козанкевич.

Загалом учасниками навчань стали 20 молодих осіб з більш як половини районів Львівщини.

По завершенню молодь залучатимуть до роботи Центрів Благодійного Фонду «Карітас СДЄ УГКЦ». Нагадаємо, це благодійна, громадська організація, місією якої є розвиток любові до найбільш потребуючих людей.

Організатори проєкту – благодійний фонд «Карітас СДЄ УГКЦ», департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації в межах конкурсних проєктів Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

«Завдання навчання – сприяти формуванню суспільно активних молодих громадян та популяризувати волонтерську діяльність. Сподіваюсь, що здобуті знання і досвід допоможуть учасникам у подальшій волонтерській діяльності. Раді підтримувати такі важливі суспільні ініціативи», – зазначив директор департаменту Андрій Ковальський.

«Серцем покликані до милосердя»: молодь з Львівщини пройшла дводенне навчання з волонтерства

«Серцем покликані до милосердя»: молодь з Львівщини пройшла дводенне навчання з волонтерства

«Серцем покликані до милосердя»: молодь з Львівщини пройшла дводенне навчання з волонтерства

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.