Листи до редакції

Сергій Касьян: Жодного лабораторно підтвердженого випадку захворювання на коронавірус на Сокальщині станом на 13 квітня немає

Про це повідомив заступник головного лікаря «Сокальська центральна районна лікарня» Сергій Касян.

Він спростував інформацію про смерть сокальчанина від Covid-19

Мобільні бригади Сокальської ЦРЛ протестували експрес-тестами та взяли біоматеріали для ПЛР-дослідження у майже 300 мешканців району із понад 700 осіб, що повернулись з-за кордону, – повідомляє Сергій Касьян.

За останні днів 5 тестів показали позитивний результат. Для остаточного встановлення діагнозу у таких пацієнтів беруть забір біоматеріалу на полімеразну ланцюгову реакцію (ПЛР) – відповідно до медичного стандарту допомоги при Covid-19. Від нас був госпіталізований до Львова 64-річний хворий з Сокаля, експрес-тест показав позитивний результат. Це був резонанс. Цього хворого люди на Сокальщині навіть поховали… Але хочу заспокоїти всіх: сьогодні зранку, 13 квітня, з обласної вірусологічної лабораторії надійшов результат ПЛР-обстеження на цього пацієнта – результат негативний. На сьогодні на Сокальщині (станом на 13 квітня, – ред.) немає жодного офіційно підтвердженого випадку захворювання на Covid-19, – зазначив заступник головного лікаря Сергій Касян.

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.