Листи до редакції

Ще дві територіальні громади Львівщини доєдналися до проєкту «Поліцейський офіцер громади»

 18 серпня начальник Головного  управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський, голова Добротвірської громади Тарас Келеберда та голова Новояричівської громади Петро Соколовський підписали  меморандуми про співпрацю.

Передбачається, що  територіальні громади забезпечать належні умови для роботи поліцейського офіцера громади на поліцейській станції. Зокрема, за кошт цих громад буде придбано автомобілі для поліцейських.

Поліція Львівщини, своєю чергою, проведе відбір та навчання кандидатів, забезпечить їх необхідною технікою та спецзасобами для надання якісних  поліцейських послуг. Зокрема, зараз триває конкурс на посади поліцейських офіцерів у згаданих громадах.

Населення Добротвірської громади становить майже 11,5 тисяч осіб, Новояричівської – понад 18,5 тисяч осіб.

«Головна  мета проєкту – створення безпекового середовища для кожного мешканця. І це завдання ми можемо успішно реалізувати лише у тісній співпраці з територіальними громадами.  Дякую вам за партнерство та активну участь в реалізації безпекового простору для мешканців громад», – зазначив очільник поліції Львівщини під час підписання меморандумів.

Нагадаємо,що до основних обов’язків поліцейського офіцера громади належать підтримання публічного порядку, протидія та запобігання вчиненню правопорушень, превентивна робота тощо. Оцінювати діяльність поліцейського офіцера будуть самі мешканці.

Щоб краще орієнтуватися у потребах людей  та негайно реагувати на їхні звернення, поліцейський офіцер проживатиме на території громади та буде доступним для громадян цілодобово.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.