Листи до редакції

Вагітну жінку з Червонограда доставлено до Львова поліцейським гелікоптером 

У рамках проєкту аеромедичної евакуації, який спільно реалізується МВС та МОЗ України, відбулася дванадцята рятувальна місія гелікоптеру Національної поліції України на Львівщині.

Сьогодні, 19 жовтня, поліцейський гвинтокрил Airbus Helicopters Н-145 доставив 37-річну мешканку міста Червоноград із загрозою передчасних пологів до Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Завдяки злагодженій та оперативній роботі фахівців Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України та Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, тепер загрози здоров’ю жінки та дитини немає.

До слова, це вже друга вагітна жінка з загрозою передчасних пологів, врятована завдяки аеромедичній евакуації МВС. Так, 16 жовтня до Львова було доставлено  вагітну мешканку Борислава, у якої почалися передчасні пологи.

Нагадаємо, Львівщина стала одним з регіонів, де реалізується проєкт із аеромедичної евакуації. На поліцейському гелікоптері до лікарень доставляють пацієнтів з важкими травмами або у критичному стані. Також на гвинтокрилі перевозитимуть  органи для трансплантації.

Ще одну вагітну жінку доставлено до Львова поліцейським гелікоптером 

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews