Головна / Листи до редакції / Шукаємо інформацію про вояків УПА Стефана і Григорія Галанів

Шукаємо інформацію про вояків УПА Стефана і Григорія Галанів

Просимо відізватись всіх, хто має відомості про перебування в УПА, бої з московськими наїзниками, життя і загибель моїх рідних братів, вояків УПА Стефана і Григорія Галанів. Надаю короткі відомості про них.

Стефан Іванович ГАЛАНЬ народився в 1911 р. у м. РаваРуська. До куреня УПА«Захід», який діяв у Магерівському районі (частина нинішнього РаваРуського та Яворівського районів) вступив у травні 1944 р. Виконував доручення із забезпечення вояків УПА продовольством і необхідними матеріалами.

У 1947 р. мав перейти через радянський кордон на територію Польщі в районі с. Дев’ятиру (між Потеличем і Немирівим). На польську територію не прибув і ніяких вістей від нього не було. Можна припустити, що взяв участь у бою з радянськими прикордонниками.

Григорій Іванович ГАЛАНЬ народився в 1914 р. у м. РаваРуська. В 30ті роки був засуджений польською владою за участь в націоналістичному русіта відбув 3,5 роки ув’язнення. В УПА орієнтовно з 1943 р. Виконував обов’язки відповідального редактора газети УПА«Північ». Останню записку передав матері в 1944 р. Після цього ніяких відомостей не було.

Будь-яку інформацію про вояків УПА Стефана і Григорія Галанів прошу передавати до редакції газети «Голос знад Бугу» або Друшляхівській Марії Іванівні за електронною адресою: xrystya07@ukr.net

Зеновія НАКОНЕЧНА і родина.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!