Листи до редакції

Сьогодні відійшов у вічність директор ОЛК “Ровесник” ДП “Львіввугілля”

11 серпня на 72 році життя відійшов у вічність директор ВП «ОЛК «Ровесник» ДП «Львіввугілля» Василь Михайлович КАРВАЦЬКИЙ.

За десятиріччя праці на ниві оздоровлення шахтарів та дітей усі знали Василя Михайловича як високопорядну, життєрадісну людину, компетентного організатора і управлінця, справжнього господаря ввіреного йому оздоровчого комплексу. У цій галузі він розпочав працювати з 1971 року медбратом дитячого табору, а у 1988 році очолив базу відпочинку «Ровесник», згодом – створений оздоровчо-лікувальний комплекс.

Сумну новину повідомили у ДП “Львіввугілля”

У важкі часи становлення молодої держави України Василь Михайлович згуртував колектив, зберіг лікувально-оздоровчу базу та усі 30 років Незалежності України ОЛК «Ровесник» був серед кращих санаторних закладів Львівщини.

Адміністрація та профспілковий комітет ДП «Львіввугілля», директорський корпус, Львівська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України, Регіональне об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда, колектив та профспілковий комітет ОЛК «Ровесник» у цей скорботний час глибоко сумують разом з усіма, хто знав, поважав та буде берегти про Василя Карвацького кращі спогади і світлу пам’ять.

Він назавжди залишиться в нашій пам’яті колегою, другом, виваженим та мудрим керівником, людиною, яка залишила свій слід у історії шахтарського краю.

Висловлюємо щире співчуття рідним та близьким покійного. В цю важку мить поділяємо горе вашої сім’ї та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.