Листи до редакції

Сьогодні росіяни атакували енергетичну інфраструктуру у Стрийському та Червоноградському районах

Під час повітряної тривоги, яка тривала на Львівщині з 03:58 по 06:02, наша область пережила удар крилатими ракетами різного класу та аеробалістичними ракетами «кинджал».

Три крилаті ракети воїни Повітряне командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України збили.
На жаль, є і влучання. Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький.

Ми повідомляли сьогодні про те, що сьогодні росіяни здійснили комбіновану ракетну атаку на територію Львівщини

Ворог атакував два обʼєкти критичної енергетичної інфраструктури у Стрийському та Червоноградському районах. На них почалися пожежі. Підрозділи Головне управління ДСНС України у Львівській області оперативно загасили загоряння. Є руйнування.

❗️Жертв, постраждалих, руйнувань житлової інфраструктури станом на цю годину на Львівщині немає.
Системи життєзабезпечення області працюють у штатному режимі. Про аварійні відключення електроенергії наразі не йдеться, але лише цієї ночі окупанти атакували об’єкти енергетичної інфраструктури у Дніпропетровській, Івано-Франківській та Львівській областях. Енергосистемі важко втримати баланс виробництва і споживання. Маємо допомогти.

Щоб не довелося застосовувати погодинні відключення, будь ласка, не вмикайте енергоємні електроприлади з 19:00 до 22:00. Обмежте одночасне увімкнення таких приладів.

‼️Про які енергоємні прилади йдеться: кондиціонер, електрочайник, порохотяг, бойлер, обігрівач, праска, пральна машина, мікрохвильова піч, електропіч.

Також вимкніть з розеток усі прилади, якими не користуєтесь, а для освітлення застосовуйте енергозберігальні лампи.

Голос Сокальщини на GoogleNews