Листи до редакції

Сокальчани вдячні за підтримку на Майдані вихідцям з Сокальщини, які проживають в Канаді

Штаб національного спротиву Сокальщини висловлює щиру подяку вихідцям зі Сокальщини, котрі мешкають у Торонто (Канада), а саме: Георгію ТІВІРІКІНУ, Юрію ФЕДОРУКУ, Павлу РІЧНЯКУ, Оксані, Наталі, Костянтину ГАЙДУКАМ, Іванові БОЙКО, Валентині БРЕЛИК, Анатолію ТАРАСУ, Ользі ЗАВЕРУСІСВИНТУХ, Надії СЕМЕНЮК за те, що вони підтримували сокальчан на Майдані у Києві. Адже вони виборювали право на євроінтеграцію, жити у вільній незалежній Україні, де пріоритетом є верховенство права.

Дякуємо Вам, насамперед, за моральну підтримку, бо знаємо, що у Торонто теж підтримували український Євромайдан. І хоч Ви далеко від України, але Ваші серця б’ються в унісон з нами за свободу.

Особлива подяка за кошти, які Ви пожертвували на потреби людям, які стояли на Майдані. Їм потрібний був теплий одяг, медикаменти, їжа. Ці кошти використали для забезпечення потреб десятої Сокальської сотні.

Сердечно вдячні Вам за те, що пам`ятаєте, звідки ваші корені. Ваші молитва та підтримка нам, у ріднім краю, дуже допомагають.

З вдячністю і повагою – Ігор ДАЦЮК,
голова Штабу національного спротиву у Сокальському районі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.