Листи до редакції

Сокальчани підтримують військових

Триває збір продуктів харчування довготривалого зберігання та предметів особистої гігієни для українського війська. У Сокальському районному народному домі приймають закрутки, крупи, макарони, предмети гігієни.

Коли завітала у пункт збору, якраз привезли макарони, воду, гречку, консерви, перловку, які спонсорував підприємець Іван Драганчук. Працівники це все обліковували і сортували. Вони розповіли, що сокальчани одразу після оголошення збору продуктів для війська почали зносити, хто що може. Одні – сало, крупи, консервацію, засоби гігієни, інші – кошти. Гроші принесли дев’ятнадцять сокальчан, всього зібрали 4100 гривень. Чималу лепту внесли Сокальське СТ, Великомостівське СТ, родини Сивак, Сикиндюк, Союз Українок та їх друзі, жителі сіл Тартаківської сільської ради.

Люди, як правило, спершу приходять дізнатися, що необхідно, а тоді – купують. Ось, наприклад, сокальчанка Ольга Школяр для потреб війська виділила 1000 гривень. Вона запитала, що необхідно придбати, купила креми для і після гоління, станки – на 800 гривень, а решта – залишила готівкою. Валерій Комарницький закупив медикаментів на 1000 гривень, підприємець Марія Шамборовська принесла 100 пар шкарпеток та медикаментів на тисячу гривень, 450 пар шкарпеток передав ПП Олександр Барвінко.

Уже 68 доброчинців принесли продукти, предмети гігієни та гроші. Завдяки їм уже чотири рази відправляли усе зібране військовим: на схід України та у 3-ій батальйон територіальної оборони в м. Яворів.

4 липня заступник голови районної ради Володимир Чуб побував на Яворівському полігоні, де проходять військові збори та підготовку наші земляки в окремій мотострілковій бригаді та 3ому батальйоні територіальної оборони Львівської області. В окремій мотострілковій бригаді В. Чуб зустрівся з лікарем медичної частини, депутатом районної ради, старшим лейтенантом Євгенієм Марф’юком, рядовим медичногo взводу Володимиром Дидаком. Від районної громади для земляків передали медикаменти та засоби особистої гігієни.

У 3-ому батальйоні територіальної оборони В. Чуб взяв участь в урочистостях з відправки 420 бійців на чолі з командиром, підполковником Андрієм Кушніром на схід України в зону дій АТО.

Від району батальйонові передали білизну, футболки, шкарпети, засоби особистої гігієни тощо.

В розмові з командиром підтверджено, що жоден боєць, який відбуває на схід, не залишається без військового спорядження, зокрема, і бронежилетів. В. Чуб мав особисту зустріч з земляками, в тому числі з Червонограда, Гірника та Соснівки, які звернулись з проханням підтримки, зауваженнями та запевнили, що будуть гідними воїнами Збройних Сил i забезпечать цілісність України.

Нині найнеобхіднішими є медикаменти, кровоспинні препарати та перев’язочні матеріали. Охочі допомогти можуть приносити гроші, медикаменти, предмети гігієни, продукти довготривалого зберігання у Народний дім м. Сокаль щодня з 9 до 17 год., крім вихідних. Підтримаймо наших військових, які обороняють Україну!

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews