Листи до редакції

Сокальська центральна районна лікарня отримала два апарати штучної вентиляції легень

Нещодавно Сокальська центральна районна лікарня отримала нове та сучасне обладнання, що допомагає боротись із коронавірусною пандемією – два апарати штучної вентиляції легень покращеної модифікації. Нові прилади, які спрощують процес лікування важких хворих та можуть зіграти ключову роль у збереженні житті людини, закупили за кошти районного бюджету. Відповідне рішення про виділення фінансування, було прийнято депутатами Сокальської районної ради. Загальна вартість двох приладів становить 1 млн. 495 тис.грн.

Сокальська центральна районна лікарня отримала 2 апарати штучної вентиляції легеньЗагалом Сокальська ЦРЛ вже має 7 апаратів штучної вентиляції легень, які використовуються для боротьби із коронавірусною інфекцією. З початку епідемії, у лікарні їх було три.  Ще один апарат медзакладу передала шахта «Надія». За словами медичного персоналу, його використовують для перевезення важкохворих людей. А у червні, перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк, передав для Сокальської центральної районної лікарні апарат штучної вентиляції легень марки «Т7».

Завдяки міжнародному проєкту «На допомогу. Підвищення доступності до медичного обслуговування  в небезпечних для життя ситуаціях шляхом взаємодії структур, служб швидкої медичної допомоги на прикордонних територіях Польщі, Білорусі і України», який реалізовує Сокальська районна рада, медицина Сокальщини вже поповнилась новим сучасним обладнаннями: одним ультрасонографом, трьома електрокардіографами та одним комплектом наркозно-дихальної системи. На черзі придбання реанімобіля. Окрім того, в рамках цього ж проєкту, для Сокальського району буде виділено  ще додатково 40 тис.євро для боротьби із пандемією. За ці кошти планується придбати обладнання, а саме монітори для пацієнтів, без яких не можна надавати якісні послуги людям із COVID – 19.

Додамо, що з початку боротьби з пандемією Сокальська районна рада скерувала з районного бюджету близько 10 млн.грн на боротьбу з коронавірусною інфекцією.

Голос Сокальщини на GoogleNews