Головна / Листи до редакції / Сокальська центральна районна лікарня отримала два апарати штучної вентиляції легень

Сокальська центральна районна лікарня отримала два апарати штучної вентиляції легень

Нещодавно Сокальська центральна районна лікарня отримала нове та сучасне обладнання, що допомагає боротись із коронавірусною пандемією – два апарати штучної вентиляції легень покращеної модифікації. Нові прилади, які спрощують процес лікування важких хворих та можуть зіграти ключову роль у збереженні житті людини, закупили за кошти районного бюджету. Відповідне рішення про виділення фінансування, було прийнято депутатами Сокальської районної ради. Загальна вартість двох приладів становить 1 млн. 495 тис.грн.

Загалом Сокальська ЦРЛ вже має 7 апаратів штучної вентиляції легень, які використовуються для боротьби із коронавірусною інфекцією. З початку епідемії, у лікарні їх було три.  Ще один апарат медзакладу передала шахта «Надія». За словами медичного персоналу, його використовують для перевезення важкохворих людей. А у червні, перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк, передав для Сокальської центральної районної лікарні апарат штучної вентиляції легень марки «Т7».

Завдяки міжнародному проєкту «На допомогу. Підвищення доступності до медичного обслуговування  в небезпечних для життя ситуаціях шляхом взаємодії структур, служб швидкої медичної допомоги на прикордонних територіях Польщі, Білорусі і України», який реалізовує Сокальська районна рада, медицина Сокальщини вже поповнилась новим сучасним обладнаннями: одним ультрасонографом, трьома електрокардіографами та одним комплектом наркозно-дихальної системи. На черзі придбання реанімобіля. Окрім того, в рамках цього ж проєкту, для Сокальського району буде виділено  ще додатково 40 тис.євро для боротьби із пандемією. За ці кошти планується придбати обладнання, а саме монітори для пацієнтів, без яких не можна надавати якісні послуги людям із COVID – 19.

Додамо, що з початку боротьби з пандемією Сокальська районна рада скерувала з районного бюджету близько 10 млн.грн на боротьбу з коронавірусною інфекцією.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!