Листи до редакції

5 вересня відбудеться спецпогашення конвертів та марок з нагоди 950-річчя Старого Самбора

5 вересня 2021 року, з нагоди із часу першої писемної згадки про місто Старий Самбір, відбудеться урочиста церемонія спецпогашення тематичних конвертів та марок спеціальним поштовим штемпелем.

На поштовому конверті зображено стару поштову листівку на якій сфотографовано площу Ринок у Старому Самборі на початку ХХ століття. Напис на конверті: «950 років Старий Самбір. Перша письмова згадка 1071 рік». Поштова марка містить зображення герба м. Старий Самбір і є дійсним платіжним поштовим знаком. На замовлення Старосамбірської міської ради тематичну продукцію виготовило спеціалізоване підприємство Укрпошти «Власна марка».

Нагадаємо, що відзначення 950 років із часу першої писемної згадки про місто Старий Самбір  потрапило до переліку пам’ятних дат та ювілеїв в Україні на 2021 рік. Верховна Рада України прийняла Постанову Кабінету міністрів України “Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році”. Постановою визначається перелік найважливіших подій у суспільно-політичному житті України та ювілеїв видатних осіб, які у 2021 році повинні відзначатися на загальнодержавному рівні з метою консолідації та формування історичної свідомості Українського народу, збереження національної пам’яті. Також Постановою створюються належні правові підстави для організаційної підготовки до їх відзначення.

 Спецпогашення конвертів та марок з нагоди 950-річчя Старого Самбора

585940996
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.